top cross
Blog Powrót

Polonia Palace Hotel

Opis obiektu

Opis pokoi

Opis sal weselnych

Catering

Atrakcje

Mapa

Kliknij żeby wczytaj mapę google

Chcesz zobaczyć obiekty w okolicy na mapie?

Zobacz

Opinie

Wszystkich opinii: 2
Polonia Palace Hotel to super miejsce jeśli chodzi o przepiękne wesele w Warszawie! Sala Ludwikowska jest wprost urzekająca, a personel w tym obiekcie należy do najlepszych na świecie! Wiem, że używam dużo wykrzykników ale to naprawdę super miejsce w stolicy na prestiżowe przyjęcie weselnym, o którym będzie się długo mówić jeszcze po jego zakończeniu. Zdecydowanie polecam na weselną imprezę i inne okolicznościowe wydarzenia.
Dodany przez Aurelia
Hotel na wysokim poziomie. Wspaniałe miejsce na wesele w centrum Warszawy. Przepych i elegancja Sali Ludwikowskiej przygotowanej dla młodych zrobił na nas ogromne wrażenie. Bardzo efektownie zaaranżowana pod charakter całej uroczystości. Jedzenie rewelacja. Nasz nocleg w Polonia Palace był równie udany. Mieliśmy bardzo ładny, elegancki pokój, z okna widok na Warszawę. Szczerze polecamy to miejsce osobom, które planują ślub i wypoczynek w stolicy.
Dodany przez Tim
Wyślij
Powrót

Obiekty w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies. Zamknij