Sprawdź dostępność

Restauracja Amadera

Sprawdź dostępność
Typ obiektu restauracja
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 55
Liczba miejsc
noclegowych
---
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Restauracja Amadera

Sala Barowa wita gości stylowym, szerokim i doskonale zaprojektowanym barem. Sala jest przytulnie zaprojektowana, a miękkie kanapy tworzą nieformalną i sprzyjającą długim rozmowom atmosferę. Sala Główna przyciąga przede wszystkim dużą przestrzenią i ciekawie zaprojektowanym podestem, na którym stoi piękny, biały fortepian. To tutaj nasi goście spotykają się na eleganckich kolacjach, a w przypadku organizacji dużych imprez firmowych, przestrzeń ta pozwala nam na ustawienie bufetu lub zorganizowanie dance floor. VIP Room - sala główna połączona jest przesuwnymi drzwiami z VIP ROOM-em dla 20 osób, zapewniającym prywatność gościom. Wyposażony w duży monitor i dostęp do Internetu, VIP ROOM jest fantastycznym miejscem do spotkań biznesowych, kameralnych prezentacji, konferencji i pokazów. Ogródek letni to doskonałe miejsce na letnie dni i ciepłe wieczory, które zaprojektowane zostało tak, aby tworzyć naturalną całość wraz z resztą lokalu. W ciągu dnia idealne miejsce na kameralne spotkanie czy lunch, wieczorem, dzięki nastrojowemu oświetleniu i roślinności tworzy niezapomniany klimat rodem z rzymskich uliczek. W chłodniejsze wieczory mile zaskoczymy Państwa bardzo wydajnymi lampami grzewczymi.
Restauracja Amadera - Sale - zdjęcie 1

Sala Główna

  • 55 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala Barowa

  • 30 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

VIP Room

  • 20 osób
  • --- m2

Catering

Szef kuchni, posiadający wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu dużych i małych przyjęć, zaproponuje doskonałą kuchnię międzynarodową z elementami tradycyjnej kuchni polskiej. Oferta menu jest zawsze przygotowywana indywidualnie i dostosowywana do potrzeb gości. Profesjonalna, szybka i miła obsługa to podstawa udanego przyjęcia. Barmani zaskoczą gości znajomością standardowych drinków i inwencją w proponowaniu autorskich koktajli i niebanalnym sposobem ich serwowania; kelnerzy zaś jakością i wysoką kulturą obsługi. Kompleksowa organizacja przyjęcia. Doświadczony zespół współpracujących od dawna osób oraz nasz Szef Kuchni zapewnią najwyższe standardy przygotowania każdej imprezy weselnej.

Atrakcje

Na Państwa życzenie zorganizujemy przyjęcia kompleksowo: od stworzenia optymalnego menu, do realizacji pełnej imprezy wraz z zapewnieniem wszelkich dodatkowych atrakcji, takich jak np.: oprawa muzyczna: DJ, zespoły muzyczne, dekoracja kwiatowa, wynajem limuzyny etc.

Opis obiektu

Restauracja Amadera - obiekt - zdjęcie 1
Amadera to nowa warszawska restauracja, mieści się przy ul. Chmielnej 13, na oddzielonym przez zabytkową kamienicę dziedzińcu. Wejście do restauracji jest możliwe przez bramy z ulic: Chmielnej, Brackiej oraz z Nowego Światu. Amadera jest idealnym miejscem na organizację całonocnego przyjęcia weselnego, jak i eleganckiej kolacji poślubnej dla najbliższych. Dla gości przygotowano 90 miejsc oraz 50 miejsc w zacisznym, letnim ogródku, w przypadku organizacji koktajlu pomieścimy nawet 230 osób. Elegancki styl, w którym urządzony jest lokal, uwzględnia najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz. Zastosowano ekskluzywne i nowoczesne materiały, nie rezygnując z ciepłego drewna, czy naturalnego kamienia. Wyposażenie. Lokal wyposażony jest w system, który steruje przy pomocy specjalnych czujników: oświetleniem, klimatyzacją, ogrzewaniem, wentylacją. Dzięki temu możemy atmosferę panującą w lokalu dostosować do Państwa oczekiwań praktycznie w każdej chwili. Amadera posiada profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie efektowe wewnętrzne, ekrany. Wszystko to umożliwia nam przygotowanie przyjęcia weselnego na najwyższym poziomie.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy