Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 400
Liczba miejsc
noclegowych
70
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Lando

Hotel Lando w Bobrowcu zaprasza wszystkich Gości to swoich nowoczesnych sal weselnych. Dla naszych Gości przygotowaliśmy sale weselne na różne rodzaje przyjęć.

 •  Sala Restauracyjna Lawendowa – idealna sala na przyjęcia kameralne, obiady weselne. Motywem przewodnim Sali są dekoracje bardzo modnej ostatnio, Lawendy. Nie ma minimalnej ilość osób na organizacje wesela.
 • Sala Bankietowa Lando – sala duża klimatyzowana, przestronna dzięki czemu umożliwia dowolne ustawienie sali, z drewnianym parkietem do tańca. W cenie wesela jest również dekoracja Sali, stołów oraz bukiety świeżych kwiatów.

Chcemy, aby Państwo i Państwa Goście czuli się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Możemy pochwalić się dobrą opinią, oraz atrakcyjnymi cenami. Nasi Goście z miłą chęcią wracają po latach do naszego lokalu. Zapewnimy Państwa, że przez długie lata Sala weselna w Hotelu Lando w Bobrowcu będzie wracała do Państwa wraz z miłymi wspomnieniami.

 

Hotel Lando - Sale - zdjęcie 1

Sala Restauracyjna Lawendowa

 • 80 osób
 • --- m2
Hotel Lando - Sale - zdjęcie 1

Sala Bankietowa Lando

 • 400 osób
 • --- m2

Pokoje

Oferujemy 31 pokoi dla 53 osób. Istnieje możliwość dostawek, które dają możliwość noclegu dla 70 osób łącznie. W prezencie od hotelu dla Pary Młodej jest pokój LUX.

Catering

W hotelu Lando nie mamy ustalonej ceny za „talerzyk”. Menu tworzymy indywidualnie by dopasować się do Państwa oczekiwań i możliwości finansowych. Korzystając z umiejętności Szefa Kuchni wprowadziliśmy NOWOŚĆ menu hiszpańskie, gdzie zamiast zimnych przekąsek proponujemy tapas, a zamiast strogonowa, zarzuelę.

Atrakcje

 • grill w ogrodzie hotelowym
 • fontanna czekoladowa
 • fontanna alkoholowa
 • bryczki, wozy, kuligi
 • fajerwerki

Opis obiektu

Hotel Lando - obiekt - zdjęcie 1

Hotel Lando w Bobrowcu to idealne miejsce na niezapomniane przyjęcie weselne. W naszym obiekcie organizujemy przyjęcia weselne, oraz okolicznościowe. Nasze sale są w pełni klimatyzowane, a wnętrza utrzymane w dobrym guście. Naszym Gościom zapewnimy miłą i fachową obsługę, która pomoże przy organizacji idealnego wesela.  Nasze sale weselne to przede wszystkim nowoczesność. Zadbamy o indywidualny charakter, każdego z organizowanych przyjęć aby mogli się Państwo poczuć wyjątkowo. 

 

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy