Znajdź idealne sale weselne

+ 1km

Sale i domy weselne Łagów Lubuski

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Zamek Joannitów - sale weselne Łagów Lubuski
---
160
126
---
---

Zamek Joannitów

Zamek Joannitów jest główną atrakcją turystyczną Łagowa. Odrestaurowany, stanowi obecnie zwarty kompleks o niezwykle stylowym charakterze .... We wnętrzach zamku znajdują się urządzone ze smakiem pokoje hotelowe, sala rycerska służąca dysputom i spotkaniom oraz kawiarnia i restauracja. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce. Centrum kameralnego miasteczka stanowi majestatyczny zamek Joannitów. Sporo tu też innych zabytków – choćby dwie bramy miejskie Polska i Marchijska czy liczne przedwojenne pensjonaty i wille. Miejscowość oblana jest z obu stron wodami jezior o niespotykanym szmaragdowym kolorze. Ich otoczenie stanowią wyniosłe bukowe lasy piętrzące się na okolicznych wzgórzach. Warto się tu wybrać o każdej porze roku. Wiosną lub latem można zażywać kąpieli w czystej i przyjemnie chłodnej, zielonkawej wodzie. Jesienią niezwykłych wrażeń dostarczają piesze wędrówki wzdłuż brzegów jezior, w których odbija się przebogata gama żółtych, czerwonych i miedzianych kolorów lasu. W zimie zaś wspaniała pierzyna białego puchu wywołuje uczucie spokoju i skłania do kontemplacji. Jednak Łagów to nie tylko miejsce podziwiania okolicznej przyrody czy zwiedzania zabytków architektury. Można się tu również wspaniale zabawić, spotkać z przyjaciółmi, posmakować wykwintnej kuchni, a ponadto poprawić samopoczucie, kondycję, a nawet urodę . Wszystkich tych atrakcji dostarczają łącznie: SPA Morena, Zamek Joannitów i Restauracja Pod Basztą.

Zobacz prezentację
Restauracja  Pod Basztą - sale weselne Łagów Lubuski
---
200
---
---
---

Restauracja Pod Basztą

W  gustownym modernistycznym budynku naprzeciw murów zamkowych znajduje się nasza Restauracja pod Basztą. Z początku niepozornie wyglądająca kamienica staję się miejscem przestronnym, w którym powstała nasza restauracja. Budynek położony jest nad brzegiem ... jeziora dzięki temu romantyzm wypełnia gustowne pomieszczenie. Otaczające wody jezior umożliwiają kąpiel w przyjemnej wodzie. Nasz obiekt jest idealnym miejscem na przyjacielskie spotkania, przy smacznej kuchni. To wszystko wpływa na dobre samopoczucie. Dodatkową atrakcją jest: SPA Morena, Zamek Joannitów, oraz Restauracja pod Basztą. 

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Łagów Lubuski
~ 45.5 km
Amadeus Hotel - sale weselne Zielona Góra
---
120
46
---
---

Amadeus Hotel

Szanowni Państwo ..., Chcielibyśmy przedstawić ofertę naszego hotelu który został otwarty w dniu 1 lutego 2008 roku. Stylowe wnętrza hotelowej restauracji oferują Państwu miłą i unikalną atmosferę. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa wszelkiego rodzaju imprezę do 200 osób. Specjalizujemy się w tradycyjnych polskich potrawach jak również w kuchni śródziemnomorskiej. Nasz hotel dysponuje 20 pokojami dwuosobowymi o wysokim standardzie, 2 apartamentami oraz 1 apartamentem prezydenckim (łazienka wyposażona w jacuzzi). Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu. Cennik: Pokój dwuosobowy - 295 PLN Apartament - 450 PLN Apartament prezydencki - 600 PLN e mail: amadeushotelzielonagora@wp.pl

Zobacz prezentację

FAQ

Czy w Łagowie Lubuskim można zorganizować wesele w zamku?

W Łagowie Lubuskim znajduje się wiele obiektów weselnych - wśród nich faktycznie jest zamek. To nic innego, jak przepiękny i niezwykle klimatyczny Zamek Joannitów. Miejsce to znacząco wyróżnia się charakterem. Proponuje ono dwie sale weselne - jedna z nich pozwala na zaproszenie 30 osób, druga - 160. Ponadto, można tam liczyć na rewelacyjne kulinaria i komfortowe miejsca noclegowe w pokojach na wzór prawdziwych komnat. Zamek otoczony jest malowniczymi jeziorami, które same w sobie tworzą wyjątkowy klimat.

Gdzie w Łagowie Lubuskim zorganizować duże wesele?

Łagów Lubuski to świetne miejsce na organizację wesela. Znajduje się tam wiele obiektów - różnią się one usytuowaniem, ceną oraz wielkością. Największe wesele zorganizować tam można w świetnej Restauracji Pod Basztą. Miejsce to proponuje jedną salę weselną, która pozwala na zaproszenie aż 200 osób. Jest ona przestronna, klimatyczna oraz pozwala na komfortową, wielogodzinną zabawę do białego rana. Miejsce to cieszy się dużą popularnością wśród Par Młodych.

Jak tanio zorganizować wesele w Łagowie Lubuskim?

Organizacja wesela potrafi wiązać się z wysokimi kosztami... pytanie więc, czy da się zorganizować tanie przyjęcie? Dla każdego określenie to oznacza inny budżet. Jednak z pewnością można zorganizować wesele w taki sposób, by skrojone było na każdą kieszeń. Wystarczy szukać sali z odpowiednim wyprzedzeniem, a także jasno określić swoje wymagania. W Łagowie Lubuskim znaleźć można takie obiekty weselne, których oferta nie zrujnuje założonego budżetu. Przede wszystkim więc polecamy skrupulatny research.

Które obiekty weselne w Łagowie Lubuskim oferują miejsca noclegowe?

Zdecydowana większość obiektów weselnych w Łagowie Lubuskim świadczy kompleksowe usługi organizacyjne. Oznacza to, że poza oferowaniem sal weselnych, proponują też pełną oprawę cateringową oraz wygodne miejsca noclegowe. Przykładem takich obiektów jest Zamek Joannitów. Proponuje on 14 pokoi, które pozwalają na nocleg 30 osób. Są to komfortowe i w pełni wyposażone pokoje, które dodatkowo zaaranżowane zostały na wzór XIX-wiecznych komnat.

Gdzie można zorganizować wesele w pobliżu Łagowa Lubuskiego?

Łagów Lubuski to niezwykle klimatyczna wieś, która otoczona jest malowniczymi jeziorami. Okoliczności te pozwalają więc na organizację wesel z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu Łagowa także znajdują się doskonałe obiekty na wesele. Przykładem jest klimatyczna Restauracja "Pod Aniołami" w Sulechowie, zaledwie 34 kilometry od Łagowa. Nieco dalej, bo za 40 kilometrów mieści się wspaniały, 3-gwiazdkowy Hotel Navigator, który uwielbiany jest przez Pary Młode.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne w Łagowie Lubuskim