Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Zielona Góra

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Amadeus Hotel - sale weselne Zielona Góra
---
120
46
---
---

Amadeus Hotel

Szanowni Państwo ..., Chcielibyśmy przedstawić ofertę naszego hotelu który został otwarty w dniu 1 lutego 2008 roku. Stylowe wnętrza hotelowej restauracji oferują Państwu miłą i unikalną atmosferę. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa wszelkiego rodzaju imprezę do 200 osób. Specjalizujemy się w tradycyjnych polskich potrawach jak również w kuchni śródziemnomorskiej. Nasz hotel dysponuje 20 pokojami dwuosobowymi o wysokim standardzie, 2 apartamentami oraz 1 apartamentem prezydenckim (łazienka wyposażona w jacuzzi). Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego hotelu. Cennik: Pokój dwuosobowy - 295 PLN Apartament - 450 PLN Apartament prezydencki - 600 PLN e mail: amadeushotelzielonagora@wp.pl

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Zielona Góra
~ 33.5 km
Pensjonat Siodło**** - sale weselne Świętno
250.00 PLN
170
98
---
Tak

Pensjonat Siodło****

Pensjonat Siodło pozwala na zorganizowanie wesela do 170 osób w malowniczym otoczeniu.

Zobacz prezentację
~ 35.6 km
Pensjonat Siodło **** - sale weselne Świętno
250.00 PLN
170
98
---
Tak

Pensjonat Siodło ****

Pensjonat Siodło pozwala na zorganizowanie wesela do 170 osób w malowniczym otoczeniu.

Zobacz prezentację
~ 46.5 km
Restauracja  Pod Basztą - sale weselne Łagów Lubuski
---
200
---
---
---

Restauracja Pod Basztą

W  gustownym modernistycznym budynku naprzeciw murów zamkowych znajduje się nasza Restauracja pod Basztą. Z początku niepozornie wyglądająca kamienica staję się miejscem przestronnym, w którym powstała nasza restauracja. Budynek położony jest nad brzegiem ... jeziora dzięki temu romantyzm wypełnia gustowne pomieszczenie. Otaczające wody jezior umożliwiają kąpiel w przyjemnej wodzie. Nasz obiekt jest idealnym miejscem na przyjacielskie spotkania, przy smacznej kuchni. To wszystko wpływa na dobre samopoczucie. Dodatkową atrakcją jest: SPA Morena, Zamek Joannitów, oraz Restauracja pod Basztą. 

Zobacz prezentację
~ 46.5 km
Zamek Joannitów - sale weselne Łagów Lubuski
---
160
126
---
---

Zamek Joannitów

Zamek Joannitów jest główną atrakcją turystyczną Łagowa. Odrestaurowany, stanowi obecnie zwarty kompleks o niezwykle stylowym charakterze .... We wnętrzach zamku znajdują się urządzone ze smakiem pokoje hotelowe, sala rycerska służąca dysputom i spotkaniom oraz kawiarnia i restauracja. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce. Centrum kameralnego miasteczka stanowi majestatyczny zamek Joannitów. Sporo tu też innych zabytków – choćby dwie bramy miejskie Polska i Marchijska czy liczne przedwojenne pensjonaty i wille. Miejscowość oblana jest z obu stron wodami jezior o niespotykanym szmaragdowym kolorze. Ich otoczenie stanowią wyniosłe bukowe lasy piętrzące się na okolicznych wzgórzach. Warto się tu wybrać o każdej porze roku. Wiosną lub latem można zażywać kąpieli w czystej i przyjemnie chłodnej, zielonkawej wodzie. Jesienią niezwykłych wrażeń dostarczają piesze wędrówki wzdłuż brzegów jezior, w których odbija się przebogata gama żółtych, czerwonych i miedzianych kolorów lasu. W zimie zaś wspaniała pierzyna białego puchu wywołuje uczucie spokoju i skłania do kontemplacji. Jednak Łagów to nie tylko miejsce podziwiania okolicznej przyrody czy zwiedzania zabytków architektury. Można się tu również wspaniale zabawić, spotkać z przyjaciółmi, posmakować wykwintnej kuchni, a ponadto poprawić samopoczucie, kondycję, a nawet urodę . Wszystkich tych atrakcji dostarczają łącznie: SPA Morena, Zamek Joannitów i Restauracja Pod Basztą.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

 

 

 

Wesele to jedna z najlepszych imprez w życiu. Zielona Góra, stolica województwa lubuskiego, przyciąga Pary Młode swoimi atrakcjami przyrodniczymi i zabytkowymi budynkami. Podobnie jest w przypadku wesela. Zielona Góra skutecznie kusi licznymi atrakcjami i wyjątkowym klimatem. Sale weselne Zielona Góra najczęściej przyozdobione są w sposób regionalny, a także często dominującym kolorem jest zieleń. Domy weselne Zielona Góra dbają o to, aby wesele każdej Pary Młodej było wyjątkowe i odpowiadało ich marzeniom na temat tego wyjątkowego dnia. Hotele Zielona Góra często są bardzo rustykalne, utrzymane w przytulnym klimacie. Oczywiście, często restauracje Zielona Góra dysponują menu, w którym znaleźć można regionalne przysmaki. Zielona Góra to przede wszystkim miasto otoczone wyjątkowymi zielonymi terenami, gdzie znaleźć można niepowtarzalne szlaki. Każda restauracja może pochwalić się swoim własnym, autorskim menu.

Hotele Zielona Góra w niektórych miastach są także miejscami bardzo nowoczesnymi, wyposażonymi w najnowsze technologie, które uświetniają dzień wesela Zielona Góra może się przede wszystko pochwalić tym, że jest to miasto przepełnione klimatem kultury. To właśnie tutaj odbywa się wiele cyklicznych festiwali filmowych i muzycznych. Co do klimatu wesela, to sala weselna Zielona Góra oprócz tradycyjnych dekoracji jest coraz częściej przystrajana zgodnie z nowoczesnymi trendami, a także przede wszystkim według planu Pary Młodej. Wesela Zielona Góra cieszą się dużą popularnością zwłaszcza wśród naprawdę młodych zakochanych. Dom weselny zazwyczaj stara się jak najbardziej pomóc Młodej Parze w organizacji i sprawić, aby wesele było idealne. Najczęściej to właśnie hotel jest świetnym miejscem do organizacji weselnej zabawy, jako że hotele Zielona Góra dysponują dość przestronnymi salami balowymi. Co do cateringu, to restauracje Zielona Góra najczęściej są umieszczane właśnie w hotelach w tym rejonie Polski. W zależności od tego, jaka jest to restauracja Zielona Góra może popisać się daniami regionalnymi lub polskimi potrawami w nowoczesnym wydaniu. Domy weselne Zielona Góra dbają o to, aby każda Para Młoda bawiła się w tym wyjątkowym dniu w wymarzony sposób. Sale weselne Zielona Góra często są przystrajane tak, aby dekoracje nie przeszkadzały w zabawie, ale przyciągały wzrok i tworzyły klimatyczną atmosferę.

Każda sala weselna Zielona Góra jest wyposażona zazwyczaj w podstawowe sprzęty typu głośniki, podest dla zespołu oraz bufet. Dom weselny to miejsce, gdzie można dostać wsparcie w kontekście organizacji całego wesela, znaleźć odpowiedniego DJ-a lub zespół, znaleźć poradę florystyczną czy ustalić harmonogram imprezy. Coraz częściej restauracje Zielona Góra w swoich propozycjach dań uwzględniają popularne diety Pary Młodej i jej Gości. Każde wesele Zielona Góra jest wyjątkowym wydarzeniem. Wiele Młodych Par decyduje się na romantyczną sesję zdjęciową w zielonych klimatach. Wiejski klimat połączony z nowoczesną technologią, jaką oferują hotele i ich sale weselne, tworzy idealne połączenie, ponieważ łączą się tutaj gusty tradycjonalistów i miłośników nowoczesności. Każdy hotel jest otwarty na sugestie Państwa Młodych. Zielona Góra położona jest w województwie lubuskim i w swej ofercie ma przede wszystkim piękne domy weselne, przyciągające zakochanych urokliwym krajobrazem. Zielona Góra i jej sale weselne gwarantują wystrój zgodny z wymaganiami pary, oraz profesjonalną obsługę. Zielona Góra słynie z winobrania więc restauracje specjalizują się w smacznym menu. Pary decydujące się na miejscowe domy weselne mogą liczyć na pomoc właścicieli obiektów. Dołożą oni starań, aby spełnić marzenia zakochanych. Nawet najbardziej wymagające pary znajdą coś dla siebie. Jeśli wybiorą sale weselne w Zielonej Górze, na pewno nie pożałują swojego wyboru!

 

 

 

FAQ

Czy obiekty weselne w Zielonej Górze oferują miejsca noclegowe?

Obiekty weselne, które zlokalizowane zostały w Zielonej Górze, często poza przepięknymi salami oferują też szereg innych udogodnień. Można w nich liczyć m.in. na wyśmienite usługi gastronomiczne i cukiernicze oraz na komfortowe zaplecze noclegowe. Najczęściej składa się ono z pokoi i apartamentów o zróżnicowanej liczbie łóżek. Dokładne informacje na ich temat znajdują się w prezentacji każdego obiektu. Opisane zostało tam m.in. wyposażenie tych pomieszczeń.

Gdzie w Zielonej Górze zorganizować wesele w restauracji?


W Zielonej Górze znajduje się wiele obiektów weselnych. Są one zróżnicowane m.in. pod względem charakteru. Znajdziemy tam m.in. hotele o zróżnicowanym standardzie oraz restauracje. Jeśli chodzi o ten drugi typ obiektów, reprezentowany jest on przez przepiękną restaurację Essenza Party Center. Udostępnia ona gościom jedną przestronną i nade wszystko elegancką salę bankietową, która jest w stanie pomieścić aż 150 gości. 


Czy w okolicach Zielonej Góry można zorganizować wesele w plenerze?


Zielona Góra i jej okolice to bardzo atrakcyjne tereny. Z ich uroków warto skorzystać zwłaszcza latem, gdy trwa sezon weselny. Przyjęcie w plenerze to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla miłośników romantycznych zabaw pod gwiazdami w towarzystwie cykad. Polecamy przepiękny Hotel Navigator w Zbąszyniu, który usytuowany jest nad brzegiem jeziora Błędno. Organizacja przyjęcia w takich okolicznościach to absolutny hit - goście będą zachwyceni!


Jakie atrakcje dodatkowe oferują obiekty weselne w Zielonej Górze?


Zielonogórskie obiekty weselne powstały z myślą o organizacji wyjątkowych i najpiękniejszych przyjęć weselnych. Poza przestronnymi salami i miejscami noclegowymi, proponują one także atrakcje dodatkowe, uświetniające każde przyjęcie. W Zielonej Górze można liczyć m.in. na specjalne menu weselne, w tym dania śródziemnomorskie. W obiektach można także skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego, znającego się na obowiązujących trendach i usługach, o które warto zadbać.


Czy obiekty weselne w Zielonej Górze są korzystnie zlokalizowane?


Korzystna lokalizacja jest na tyle szerokim pojęciem, że dla każdego oznacza inną przestrzeń. Dla jednej grupy korzystne będzie zlokalizowanie w ścisłym centrum miasta, inni z kolei będą zachwyceni usytuowaniem w cichej, spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Akurat oba te typy obiektów znajdą Państwo w Zielonej Górze, co oznacza, że każdy jest w stanie odnaleźć tam odpowiednią dla siebie, korzystną lokalizację. Zapraszamy na naszą stronę, na której szczegółowo zostały opisane wszystkie obiekty weselne.


Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne