Znajdź idealne sale weselne

+ 1km

Sale i domy weselne Góra

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Parkowa Bis - sale weselne Góra
120.00 PLN
140
29
---
---

Parkowa Bis

Kompleks bankietowy Parkowa bis powstał by zapewnić Państwu niezapomniane doznania. Nasz lokal, położony w malowniczej, otoczonej parkiem okolicy, z dala od zgiełku, jest idealnym miejscem do uczczenia wyjątkowych wydarzeń w Państwa życiu ....  

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Góra
~ 27.9 km
Zamek Rokosowo - sale weselne Łęka Mała
150.00 PLN
110
87
---
---

Zamek Rokosowo

Zamek Rokosowo to doskonały obiekt weselny położony między Lesznem i Krotoszynem, z doskonałymi salami weselnymi, w których można urządzić niezapomniane imprezy weselne, które pozostaną we wspomnieniach jej uczestników przez długie lata. Dodatkowym plusem ... są wspaniałe plenery.

Zobacz prezentację

FAQ

Gdzie zorganizować wesele z noclegiem w Górze?

Część obiektów weselnych w Górze świadczy kompleksowe usługi. W praktyce oznacza to, że oferują one nie tylko eleganckie sale weselne, ale i doskonałą oprawę gastronomiczną i wygodne miejsca noclegowe. Przykładem takiego obiektu jest kompleks bankietowy Parkowa Bis. Do dyspozycji gości oddaje on 3 sale weselne o różnej wielkości oraz 29 komfortowych pokoi 1-, 2-, 3- oraz 5-osobowych. Pomieszczenia te są przestronne oraz przytulne.

Od czego zależy koszt organizacji wesela w Górze?

Cena organizacji wesela w Górze zależy w głównej mierze od liczby zaproszonych gości oraz od terminu wydarzenia. Ponadto, ważne jest też to, jaki wariant menu wybierze Para, ile miejsc noclegowych chce wynająć, a także, jakie atrakcje dodatkowe ją interesują. To sporo czynników, jednak nie mamy wątpliwości, że w Górze można zorganizować przyjęcie weselne na absolutnie każdą kieszeń! Zapraszamy na nasz serwis, na którym znajduje się wiele propozycji obiektów.

Jakie atrakcje dodatkowe oferują obiekty weselne w Górze?

Obiekty weselne w Górze oferują szereg różnych atrakcji, dzięki którym każde przyjęcie dopięte jest na ostatni guzik, a co za tym idzie - zachwyca gości. Na Parę Młodą czeka m.in. apartament w gratisie, stół wiejski, candy bar, fontanna czekoladowa, drink bar z barmanem, chleb weselny na powitanie czy pokaz fajerwerków. Ponadto, na każdym etapie organizacyjnym można liczyć na pomocną, profesjonalną obsługę, która posiada duże doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć.

Gdzie można przeczytać opinie o salach weselnych w Górze?

Podczas szukanie odpowiedniego miejsca na wesele w Górze zdecydowanie warto jest sprawdzić opinie na jego temat. Wszystko po to, by wybrać możliwie najlepszy, sprawdzony obiekt. Opinie znaleźć można m.in. w naszym serwisie. By do nich dotrzeć, należy wyszukać ten konkretny obiekt, który Cię zainteresował, a następnie przewinąć stronę na sam dół. To tam znajduje się sekcja z opiniami innych gości, które - mamy nadzieję - pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji.

Gdzie warto zorganizować wesele w pobliżu Góry?

W pobliżu Góry znajduje się wiele wyjątkowych miejsc na organizację przyjęć weselnych. To zarówno eleganckie hotele, jak i klimatyczne zamki, restauracje czy domy weselne. Przyjęcie w okolicy Góry można zorganizować m.in. w Rydzynie (np. w Zamek w Rydzynie), w Łęce Małej pomiędzy Lesznem i Krotoszynem (np. w Zamek Rokosowo) czy w Boszkowie (np. w Hotel Sułkowski). To jednak dopiero namiastka, a zdecydowanie więcej propozycji czeka w naszym serwisie.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne w Górze