Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Akacjowy Dwór

Sale i domy weselne Nowy Sącz

Organizacja wesela to niełatwe zadanie. Z tego też powodu, nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby ułatwić Młody Parom wybór najlepszego miejsca na wesele. W Nowym Sączu nie brakuje ciekawych propozycji, które obejmują dekorację na stoły, przygotowanie kwiatów oraz występów muzycznych. Można liczyć także na profesjonalnie przygotowane menu weselne inspirowane kuchnią polską lub pochodzącą z najróżniejszych zakątków świata. Sale weselne w Nowym Sączu znajdują się w centrum miasta, jak i na obrzeżach. Okoliczne krajobrazy tworzą bardzo romantyczną atmosferę. Hotele na wesele, restauracje oraz domy weselne zapewniają wszechstronną ofertę dostosowaną do potrzeb i upodobań Młodej Pary, dzięki czemu mogą oni zorganizować idealne wesele w Nowym Sączu.  

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Nowy Sącz
~ 22.6 km
Hotel Łaziska - sale weselne Czchów
270.00 PLN
200
80
150
Tak

Hotel Łaziska

Hotel Łaziska to klimatyczny obiekt, który położony jest nad jeziorem, które otoczone jest malowniczymi górami. Wesele w takich okolicznościach zachwyci wszystkich gości ...!

Zobacz prezentację
~ 47.6 km
Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek - sale weselne Bochnia
230.00 PLN
230
150
300
Tak

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK to obiekt weselny położony w malowniczej okolicy, 50 km na wschód Krakowa, w miejscu, które zachęca do aktywnej turystyki i sprzyja wypoczynkowi. To także doskonałe miejsce na organizację niezrównanego przyjęcia ...weselnego, wspominanego przez długie lata.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne
Dom Weselny Zgrzyt - sale weselne Nowy Sącz
---
---
---
---
---

Dom Weselny Zgrzyt

Dom Weselny Zgrzyt oferuje wspaniałą przestronną salę, która aranżowana i dekorowana jest gustownie i elegancko według życzeń gości. Obiekt posiada wydzielone miejsce dla orkiestry, parking oraz miejsca noclegowe dla gości. Indywidualne podejście ...do klienta pozwala na dopasowanie odpowiedniego menu.

Sala Weselno - Bankietowa Zielone Tarasy - sale weselne Nowy Sącz
---
---
---
---
---

Sala Weselno - Bankietowa Zielone Tarasy

Zielone Tarasy to oryginalny kompleks zlokalizowany w miejscu pełnym zieleni i ciszy. Do każdego naszego klienta podchodzimy priorytetowo oraz indywidualnie, tak aby każdy wyszedł zadowolony i usatysfakcjowany ... :)

Limanova Hotel - sale weselne Nowy Sącz
---
---
---
---
---

Limanova Hotel

Limanova Hotel to piękny obiekt weselny, który jest dogodnie zlokalizowany na trasie z Nowego Sącza do Krakowa. Malownicze górskie widoki oraz piękne sale weselne tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas każdego weselnego przyjęcia lub innej uroczystości ....

Dom Weselny Promenada - sale weselne Nowy Sącz
---
---
---
---
---

Dom Weselny Promenada

Dom Weselny Promenada pod Nowym Sączem to ustronne miejsce, które gwarantuje Młodej Parze i Jej gościom prywatność, bezpieczeństwo i odpoczynek od miejskiego zgiełku. Sala weselna pomieści do 170 osób, a przestronny parkiet pozwoli na swobodne tańce do ...białego rana.

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne
Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij