Sprawdź dostępność

Hotel Restauracja Podjadek

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 120
Liczba miejsc
noclegowych
34
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Hotel Restauracja Podjadek

Realizację konkretnych zamówień opieramy przede wszystkim na Państwa wymaganiach i sugestiach.

Hotel Restauracja Podjadek - Sale - zdjęcie 1

Sala I

  • 120 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Sala II

  • 70 osób
  • --- m2

Pokoje

Hotel położony jest przy trasie nr 11 łączącej Poznań z Katowicami. Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 2-osobowych pokoi hotelowych. Wysoki standard tych pokoi (oczywiście z łazienką i TV) oraz czujniki przeciwpożarowe zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo. Naszym atutem jest profesjonalna, miła i dyskretna obsługa, wychodząca naprzeciw potrzebom gości oraz dbająca o satysfakcję z pobytu w naszym hotelu.

Catering

Goszcząc w restauracji macie Państwo okazję delektować się kompozycją dań kuchni staropolskiej, przygotowanych przez doskonałych kucharzy. W menu dominują dania polskie, przyrządzone wg. tradycyjnych receptur.

Atrakcje

Po ciężkiej pracy proponujemy Państwu wypoczynek przy ognisku, a w letnie wieczory relaks na statku lub kawiarence. Dodatkowo oferujemy przejażdżki bryczką, wypad na pobliskie lotnisko, łowisko z bogactwem ryb oraz pamiątkowe zdjęcia.

Opis obiektu

Hotel Restauracja Podjadek - obiekt - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Podjadek - obiekt - zdjęcie 2
Hotel Restauracja Podjadek - obiekt - zdjęcie 3
Hotel Restauracja Podjadek - obiekt - zdjęcie 4

PODJADEK zachęca do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i imprez integracyjnych. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom szkoleniowym firm oferujemy kompleksową organizację spotkań służbowych, posiedzeń zarządu i mityngów biznesowych zarówno dla małych jak i dużych firm oraz dla osób, które oprócz wysokiego standardu i profesjonalnej obsługi cenią sobie ciszę i wyśmienitą kuchnię. Oryginalne i eleganckie wnętrza sal konferencyjnych stwarzają przytulny i wyjątkowy klimat, który czyni to miejsce idealnym zarówno do prywatnych, jak i służbowych spotkań. Nasze sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny, projekcyjny i nagłaśniający i mieszczą odpowiednio 100 i 130 osób. Uczestnikom konferencji zapewniamy nocleg oraz pełne wyżywienie. PODJADEK wyposażony w podjazd do wózków inwalidzkich sprawia, że jest miejscem profesjonalnie przygotowanym dla każdego. Gwarantujemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie!

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy