Atrakcje weselne,  Ciasto na wesele,  Dekoracje weselne,  fotografia ślubna,  Handmade,  Makijaż/fryzura,  Miejsce na wesele,  Motyw weselny,  Muzyka,  Organizacja wesela,  Tort weselny,  Usługi weselne

XVIII edycja Targów Ślubnych – Wielka Poznańska Gala Ślubna

W niedzielę, 14 stycznia 2024 roku, Międzynarodowe Targi Poznańskie w Pawilonie nr 3 będą świadkami XVIII edycji Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej – najważniejszego wydarzenia dla przyszłych małżonków w Wielkopolsce.

Organizowana od 2005 roku, ta prestiżowa gala ślubna tradycyjnie inauguruje sezon ślubny w Poznaniu i okolicach, przyciągając tłumy zarówno przyszłych nowożeńców, jak i dostawców usług ślubnych.

Dlaczego WARTO?

Wielka Poznańska Gala Ślubna to nie tylko miejsce, gdzie miłość spotyka się z pięknem, ale przede wszystkim praktyczne źródło inspiracji i ułatwień dla przyszłych par. Targi te to doskonała okazja, by znaleźć sprawdzone oferty ślubne oraz nawiązać kontakt z godnymi zaufania Usługodawcami i Sprzedawcami. Oszczędność czasu i pieniędzy to jedna z kluczowych korzyści – tylko na targach można skorzystać z okazjonalnych rabatów targowych, a wszystko to pod jednym dachem.

Klasyczne targi ślubne różnią się od internetowych przestrzeni, gdzie łatwo można pogubić się w gąszczu trudnych do zweryfikowania ofert. Tutaj, osobiście, można sprawdzić wszystkie propozycje – zobaczyć, posłuchać, dotknąć, powąchać i posmakować, korzystając ze wszystkich zmysłów, by podjąć odpowiednie decyzje. Przyjdźcie i zwiedźcie stoiska bez pośpiechu, cały dzień na spokojne podejmowanie decyzji.

Warto przyjść z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi – wspólne naradzanie się sprawi, że podjęcie decyzji będzie łatwiejsze. Dodatkowo, istnieje szansa na wygranie atrakcyjnych nagród w licznych konkursach.

Serdecznie zapraszamy nie tylko mieszkańców Poznania i Wielkopolski, ale również gości z sąsiednich województw. Wielu Wystawców posiada ofertę skierowaną do wszystkich zainteresowanych. Targi to nie tylko bogactwo ofert, ale także doznań i emocji. To wyjątkowe otoczenie sprawia, że wiele par zaczyna odczuwać przedślubną atmosferę!

Bilety dostępne online na www.bilety.targi-slubne.pl oraz na miejscu w Kasach w dniu Imprezy! (cena biletu 30 zł, dzieci do lat 10 wstęp wolny)

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hol Główny i Pawilon 3 (wejście od ul. Roosevelta – szklany budynek vis a vis Mostu Dworcowego)

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, które zainauguruje Waszą podróż ku wymarzonemu ślubowi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *