Atrakcje weselne,  Dekoracje weselne,  fotografia ślubna,  Makijaż/fryzura,  Organizacja wesela,  Usługi weselne

XVI Podkarpackie Targi Ślubne

Przez pandemię przepadło nam sporo fajnych imprez związanych z branżą weselną. Nie chodzi nam oczywiście tylko o same wesela, ale również o targi weselne, które nie odbyły się przez koronawirusa.

W kalendarzu na najbliższe miesiące zaplanowanych jest jednak wiele interesujących eventów, które mamy nadzieję, że się odbędą i że kolejne lockdowny nie pokrzyżują planów zarówno organizatorom, jak i uczestnikom. Targi weselne są bowiem kopalnią inspiracji dla Par Młodych. Są również szansą na znalezienie wymarzonych usługodawców i na otrzymanie atrakcyjnych rabatów.

Jedyna taka impreza w podkarpackim
– XVI Podkarpackie Targi Ślubne.

Jednym ze zbliżających się wydarzeń są XVI Podkarpackie Targi Ślubne, które odbędą się w dniach 18-19 września (sobota, niedziela) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Event skierowany do wszystkich par, które marzą, aby ich wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne. Nie chcą powielać schematów sprzed dekady. Chcą wybierać spośród aktualnych trendów i ciekawych rozwiązań.

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie przyszli małżonkowie mogą zarezerwować salę weselną, znaleźć fotografa, kamerzystę, DJ’a czy zespół muzyczny. Uczestnicy targów znajdą tu nawet ślubną limuzynę, suknię ślubną, obrączki czy mobilny bar kawowy.

Targi Ślubne – dlaczego warto się tam wybrać?

Znane polskie marki zaprezentują w Jasionce kilkaset wysmakowanych kreacji z naturalną zmysłowością i kokieterią. Nie zabraknie też lokalnych i ogólnopolskich salonów jubilerskich. Do wyboru obrączki, pierścionki zaręczynowe czy wyjątkowa biżuteria uzupełniająca ślubną kreację. Uczestnicy w jednym miejscu i czasie będą mogli znaleźć stoiska restauracji, domów weselnych, firm cateringowych, hoteli, fotografów czy florystów.

Podczas 2-dniowej imprezy przyszli nowożeńcy będą mogli zapoznać się z ofertą lokalnych i międzynarodowych usługodawców, otrzymać atrakcyjne rabaty, wygrać ciekawe nagrody w konkursach i zobaczyć rozmaite pokazy. Każdy znajdzie coś, na czym warto zawiesić oko. Panie zachwycą się ślubnymi kreacjami i połyskującymi świecidełkami. Wzrok panów zapewne przykują błyszczące limuzyny i robiące wrażenie nowoczesne samochody. Będzie też okazja do zapoznania się ze wzorami kart okolicznościowych i zaproszeń, proponowanymi przez firmy poligraficzne.

Program XVI Podkarpackich Targów Ślubnych.

 

  • Prezentacja mody ślubnej.
  • Porady dla nowożeńców (inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą, czym kierować się przy wyborze sukni bądź garnituru oraz jak podkreślić urodę subtelnym i świetlistym makijażem).
  • Będą również zjawiskowe fryzury ślubne połączone z eleganckimi akcesoriami do włosów.

Te wszystkie atrakcje czekają na zainteresowanych 18-19 września od godz. 10:00 do 18:00.

Organizator: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Zdjęcia: MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

Więcej informacji:
www.targirzeszowskie.pl

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.