Sprawdź dostępność

Zamek Weselny Magnat

Sprawdź dostępność
Typ obiektu zamek
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości ---
Liczba miejsc
noclegowych
30
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Zamek Weselny Magnat

Restauracja Magnat w Kowalowie zaprasza do spędzenia w naszym zamku Dnia Kobiet. Z okazji swojego święta Panie mogą liczyć na niespodziankę a Panowie podając hasło “Dzień Kobiet” otrzymają specjalny 10% rabat. Ten szczególny dzień spędzą Państwo przy akompaniamencie nastrojowej i ciepłej muzyki w miłej i przyjemnej atmosferze. 8 marca władzę w Magnacie przejmują kobiety! Wstęp wolny. !!! WIELKA PROMOCJA W ZAMKU MAGNAT !!! W okresie od stycznia do kwietnia wesele w cenie 130 zł od osoby. Wynajem limuzyny ! Wszelkie informację pod numerem 506 119 419.
Zamek Weselny Magnat - Sale - zdjęcie 1

Królewska

 • ---
 • --- m2

Catering

Menu zostaje ustalane indywidualnie pod potrzeby każdego klienta.

Atrakcje

Pokazy autentycznych walk rycerskich. Inscenizacja koronacji pary królewskiej i pasowania na rycerzy. Możliwość wykonania pamiątkowych zdjęć w szatach królewskich, które uwiecznią niezapomniane chwile przeżyte w naszym lokalu. Serdecznie zapraszamy na dancingi organizowane w każdy piątek.Zabawa zaczyna się od godziny 21.00 i trwa do 3.00 w nocy. Wspaniałą zabawę zawsze zapewnia dla Państwa zespół, który zagra i zaśpiewa największe hity.

Opis obiektu

Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 1
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 2
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 3
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 4
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 5
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 6
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 7
Zamek Weselny Magnat - obiekt - zdjęcie 8
Restauracja Magnat w Kowalowie zaprasza do spędzenia w naszym zamku Dnia Kobiet. Z okazji swojego święta Panie mogą liczyć na niespodziankę a Panowie podając hasło “Dzień Kobiet” otrzymają specjalny 10% rabat. Ten szczególny dzień spędzą Państwo przy akompaniamencie nastrojowej i ciepłej muzyki w miłej i przyjemnej atmosferze. 8 marca władzę w Magnacie przejmują kobiety! Wstęp wolny. Zamek Weselny Magnat organizuje wesela, przyjęcia okolicznościowe np. chrzciny, komunie, bale sylwestrowe, bale karnawałowe, spotkania biznesowe itp. Zamek Weselny Magnat to miejsce o niepowtarzalnych wnętrzach, wykonane w stylu gotyckim. Niezwykła atmosfera panująca w naszym Zamku Weselnym sprawi, że przeniesiecie się Państwo w zamierzchłe czasy królów i rycerzy. Niepowtarzalny układ Sali Królewskiej zapewni Młodej Parze oraz gościom miejsca przy stołach znajdujących się na antresoli. Stąd będą Państwo mieli widok na przestronną salę balową oraz na scenę dla orkiestry. Antresola stanowi bez wątpienia największy atut naszego budynku. Jest to miejsce, w którym będą Państwo mogli odpocząć po wyczerpującym tańcu, swobodnie porozmawiać ze znajomymi oraz w higienicznych warunkach posmakować weselnego menu przygotowanego przez naszych profesjonalnych kucharzy. Pragniemy, by wesele było wspaniałym i niezapomnianym wydarzeniem w życiu Młodej Pary. Chcemy by poczuli się oni wyjątkowo, dlatego w tym szczególnym dniu Państwo Młodzi zasiądą na specjalnie przygotowanych tronach królewskich, znajdujących się na balkonie antresoli, skąd będą podziwiać całą uroczystość. Zapewniamy Państwu wykwalifikowaną obsługę, znakomitą kuchnię, menu sporządzane zgodnie z sugestiami klienta oraz doradztwo przy wyborze orkiestry. Zapewniamy Państwu również dodatkowe atrakcje w postaci autentycznych turniejów rycerskich, koronacji pary królewskiej oraz pasowania na rycerzy. Po zakończonym turnieju będą Państwo mogli wykonać zdjęcia z rycerzami, jak również w strojach pary królewskiej. Zapewniamy, że chwile, które przeżyjecie Państwo w Zamku Magnat na długo pozostaną w pamięci. Dysponujemy wolnymi terminami w 2012 roku. Więcej informacji pod numerem 519 167 319.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy