Sprawdź dostępność

Piramida Horusa

Sprawdź dostępność
Typ obiektu hotel ***
Cena za osobę od 0.00 PLN
Max. liczba gości 200
Liczba miejsc
noclegowych
222
Liczba miejsc
parkingowych
---
Klimatyzacja ---

Pozostałe cechy obiektu

Sala dostępna do godziny
---
Płatność za dodatkowe godziny
---
Korkowe - własny alkohol
---
Zaliczka
---
W plenerze
---
Dekoracja sali
---
Dla niepełnosprawnych
---
Obiekt monitorowany
---
Animator dla dzieci
---
Pokój zabaw dla dzieci
---
Plac zabaw dla dzieci
---
Wifi
---
Bar
---
Rozwiń wszystkie

Sale weselne w Piramida Horusa

Sala weselno - bankietowa Nefretete znajduje się na parterze obiektu. Może ona pomieścić do 100 gości weselnych. Dla większej liczby osób /200/ istnieje możliwość połączenia sali Nefretete z restauracją. Cena menu weselnego wynosi od 180 zł/os. Zawarcie związku małżeńskiego to dla wielu z Was najważniejsze wydarzenie w życiu. My chcemy w nim uczestniczyć dbając o to żeby Państwo czuli się wyjątkowo. Dołożymy wszelkich starań by niczego Wam nie brakowało. Niech wesele stanie się prawdziwym świętem... Pierwszy krok zrobiłeś - pierścionek kupiłeś Drugi krok - wesele, to jeszcze niewiele Ważne, by Twa miłość na zawsze przetrwała A moc Piramidy ją konserwowała.
Piramida Horusa - Sale - zdjęcie 1
Piramida Horusa - Sale - zdjęcie 2

Nefretete

  • 100 osób
  • --- m2
brak zdjęcia

Nefretete + Faraon

  • 200 osób
  • --- m2

Pokoje

W Hotelu*** znajduje się 99 pokoji 2 - osobowych oraz 8 pokoji 3 - osobowych. Każdy posiada: łazienkę z prysznicem, telewizor z łączem satelitarnym, radiobudzik, telefon oraz dostęp do internetu. Dla bezpieczeństwa naszych Gości cały hotel i teren do niego przyległy jest monitorowany przez system kamer video. Dysponujemy parkingiem na dowolną ilość samochodów.

Catering

Serwujemy potrawy wszystkich kuchni Świata wśród, których królują dania rodem z krajów arabskich, a także Grecji, Polski i Włoch. Szef kuchni wraz z Naszą załogą dokona wszelkich starań, by doznania smakowe wraz z wspaniałą atmosferą Starożytnego Egiptu utkwiły na długo w Waszej pamięci.

Atrakcje

Tajemnicza moc Piramidy - siły tkwiące w Piramidzie promieniują pozytywną energią, która poprawia samopoczucie i zwiększa witalność. Piramida Horusa została zbudowana zgodnie z parametrami, które zostały zastosowane przy budowie Wielkiej Piramidy Cheopsa. Współczesne badania wykazały, że we wnętrzu Piramid panują szczególne właściwości mikroklimatyczne. Sky Apartment - czyli podniebny pokój dla Młodej Pary w prezencie, który pozwoli wprowadzić Was w niezwykły klimat tajemniczości... Rydwan - dwukołowy pojazd konny, którym przemieszczali się Faraonowie jest do Państwa dyspozycji. Letnie Tarasy - w miesiącach letnich możliwość grillowania na świeżym powietrzu. Fontanna czekolady - dla wszystkich smakoszy słodkich rozkoszy. Jagnię lub prosiak z rożna.

Opis obiektu

Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 1
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 2
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 3
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 4
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 5
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 6
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 7
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 8
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 9
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 10
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 11
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 12
Piramida Horusa - obiekt - zdjęcie 13
Mamy przyjemność zaprosić Państwa do jednego z najbardziej wyjątkowych obiektów użyteczności publicznej na Świecie - Piramidy Horusa. Został on wzniesiony zgodnie z zasadami panującymi w Starożytnym Egipcie i zorientowany względem kierunków Świata. Boki są zwrócone dokładnie na Północ, Południe, Wschód, Zachód. Wnętrze w znacznej mierze zostało wykonane ręcznie. Rysunki, malowidła, kolumny, lampy - to tylko nieliczne przykłady. Parter podzielony jest na dwie części, tj. restauracyjną i weselno - bankietową. Na pierwszym piętrze znajduje się centrum konferencyjno - biznesowe. Wierzchołek Piramidy to Nasz prezent dla nowożeńców na noc poślubną. Obiekt połączony jest korytarzem z Hotelem Nevada***. Jesteśmy przekonani, że goście odwiedzający Piramidę Horusa zostaną naładowani pozytywną energią, a wyjątkowy smak potraw pozwoli chociaż na chwilę wybrać się w niezapomnianą podróż do Starożytnego Egiptu. Jeśli Skarabeusz ma spełnić marzenia, odwiedź Piramidę, wymów swe życzenia, Kiedy to już zrobisz, możesz spać spokojnie, Będziesz żył dostatnio, długo i upojnie.

Opinie

Aktualnie brak opinii dla tego obiektu. Bądź pierwszy dodaj opienię!

Dodaj opinie

Sprawdź dostępność

Obiekty weselne w okolicy