Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Siedlce

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Siedlce
~ 47.4 km
Pałac Żelechów SPA & Wellness - sale weselne Żelechów
225.00 PLN
150
150
---
---

Pałac Żelechów SPA & Wellness

Pałac Żelechów jest luksusowym, kameralnym obiektem mieszczącym się 87 km od Warszawy, na terenie ośmiohektarowego kompleksu pałacowo- parkowego. Swojemu XVIII- wiecznemu pochodzeniu zawdzięcza wyjątkową architekturę i zabytkowy charakter, kt& ...oacute;re z powodzeniem łączone są z nowoczesnym, dopracowanym wyposażeniem. Pałacowe wnętrza kryją profesjonalne SPA oferujące innowacyjne, luksusowe zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne, z wykorzystaniem ekskluzywnych kosmetyków. Tym, co wyróżnia je na tle innych miejsc tego typu, jest ceremonia terapeutyczna, która oddziałuje na 4 zmysły. Strefa SPA to aż 16 gabinetów, a wśród nich apartament dla pary z dwoma saunami. Lochy i podziemne przejścia przenoszą gości w przeszłość. Pałac Żelechów jest doskonałym miejscem do organizacji wesela. Proponuje usługi koordynatora, który posłuży radą i pomocą podczas przygotowań uroczystości oraz wesprze w kwestiach organizacyjnych. Podczas przyjęcia nad gośćmi przez cały czas czuwa profesjonalny personel. Pałac współpracuje z wysokiej klasy florystami, fotografami, zespołami muzycznymi i DJ'ami oraz firmami transportowymi, ktorych usługi chętnie zarekomenduje zainteresowanym parom. Wybrać można jeden z trzech pakietów weselnych: Szafirowe przyjęcie weselne, Rubinowe przyjęcie weselne lub Szmaragdowe przyjęcie weselne.

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Biesiadne Sioło

Biesiadne Sioło to znakomity obiekt weselny, z wiejskim, rustykalnym klimatem, który znakomicie oddaje klimat prawdziwej polskiej wsi, a przyjęcie weselne w nim zorganizowane w pełni zadowoli zarówno Młodą Parę, jak i jej gości i pozostawi ...cudowne wspomnienia na długie lata.

Dwór Mościbrody

Dwór Mościbrody dzięki swoim zabytkowym wnętrzom i malowniczej okolicy kusi Młode Pary, które właśnie w tym miejscu chcą zorganizować swoje niezapomniane wesele. Dodatkowym atututem są klimatyczne pokoje i przetwory własnej produkcji ....

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne