Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Gorzów Wlkp.

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Leśniczówka Przyłęsko - sale weselne Gorzów Wlkp.
120.00 PLN
120
90
---
---

Leśniczówka Przyłęsko

Leśniczówka Przyłęsko to malownicze miejsce weselne i bankietowe położone w województwie lubuskim, nieopodal Gorzowa Wielkopolskiego. Do dyspozycji gości obiekt oddaje 28 komfortowych i przytulnych pokoi oraz stylową salę bankietową mogącą ...pomieścić 120 osób. Dodatkowo wnętrza leśniczówki skrywają 2 mniejsze sale - idealne na kameralne przyjęcia.

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Gorzów Wlkp.
~ 44.5 km
Zamek Joannitów - sale weselne Łagów Lubuski
---
160
126
---
---

Zamek Joannitów

Zamek Joannitów jest główną atrakcją turystyczną Łagowa. Odrestaurowany, stanowi obecnie zwarty kompleks o niezwykle stylowym charakterze .... We wnętrzach zamku znajdują się urządzone ze smakiem pokoje hotelowe, sala rycerska służąca dysputom i spotkaniom oraz kawiarnia i restauracja. Łagów Lubuski to bez wątpienia jedno z najbardziej uroczych miejsc w Polsce. Centrum kameralnego miasteczka stanowi majestatyczny zamek Joannitów. Sporo tu też innych zabytków – choćby dwie bramy miejskie Polska i Marchijska czy liczne przedwojenne pensjonaty i wille. Miejscowość oblana jest z obu stron wodami jezior o niespotykanym szmaragdowym kolorze. Ich otoczenie stanowią wyniosłe bukowe lasy piętrzące się na okolicznych wzgórzach. Warto się tu wybrać o każdej porze roku. Wiosną lub latem można zażywać kąpieli w czystej i przyjemnie chłodnej, zielonkawej wodzie. Jesienią niezwykłych wrażeń dostarczają piesze wędrówki wzdłuż brzegów jezior, w których odbija się przebogata gama żółtych, czerwonych i miedzianych kolorów lasu. W zimie zaś wspaniała pierzyna białego puchu wywołuje uczucie spokoju i skłania do kontemplacji. Jednak Łagów to nie tylko miejsce podziwiania okolicznej przyrody czy zwiedzania zabytków architektury. Można się tu również wspaniale zabawić, spotkać z przyjaciółmi, posmakować wykwintnej kuchni, a ponadto poprawić samopoczucie, kondycję, a nawet urodę . Wszystkich tych atrakcji dostarczają łącznie: SPA Morena, Zamek Joannitów i Restauracja Pod Basztą.

Zobacz prezentację
~ 44.5 km
Restauracja  Pod Basztą - sale weselne Łagów Lubuski
---
200
---
---
---

Restauracja Pod Basztą

W  gustownym modernistycznym budynku naprzeciw murów zamkowych znajduje się nasza Restauracja pod Basztą. Z początku niepozornie wyglądająca kamienica staję się miejscem przestronnym, w którym powstała nasza restauracja. Budynek położony jest nad brzegiem ... jeziora dzięki temu romantyzm wypełnia gustowne pomieszczenie. Otaczające wody jezior umożliwiają kąpiel w przyjemnej wodzie. Nasz obiekt jest idealnym miejscem na przyjacielskie spotkania, przy smacznej kuchni. To wszystko wpływa na dobre samopoczucie. Dodatkową atrakcją jest: SPA Morena, Zamek Joannitów, oraz Restauracja pod Basztą. 

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Gorzów Wlkp. to rozwijające się miasto w województwie lubuskim. Oferty sal weselnych są tam na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa, oraz nowoczesne wystroje to tylko zaledwie skrawek tego czym mogą zaskoczyć gorzowskie domy weselne. Małe restauracje również zapraszają w swoje progi, gwarantując miłą, romantyczną atmosferę idealną dla kameralnego przyjęcia weselnego. Hotele zaś oferują dodatkowo noclegi. Niezdecydowane pary, mogą poprosić o pomoc miejscowych organizatorów wesel, którzy pomogą przygotować wesele marzeń. Każda para która zdecyduje się na gorzowskie sale weselne na pewno nie pożałuje swojej decyzji.

FAQ

Gdzie w Gorzowie Wielkopolskim zorganizować duże wesele?

W Gorzowie Wielkopolskim znajduje się wiele obiektów weselnych. Są one zróżnicowane m.in. pod względem wielkości. Zorganizują w nich Państwo zarówno niewielkie, kameralne przyjęcia, jak i znacznie większe wesela. Jest to możliwe m.in. w klimatycznej Leśniczówce Przyłęsko, będącej w stanie pomieścić aż 120 osób. Jest to stylowy, przestronny obiekt, który zdecydowanie wyróżnia się klimatycznymi wnętrzami oraz ciepłą, rodzinną atmosferą.


Czy obiekty weselne w Gorzowie Wielkopolskim świadczą kompleksowe usługi organizacyjne?

Właściciele wraz z obsługą obiektów weselnych w Gorzowie Wielkopolskim dokładają największych starań, by wszelkie przyjęcia dopięte były na ostatni guzik i wiązały się wyłącznie z miłymi wspomnieniami. W rezultacie więc, proponują oni szereg kompleksowych usług organizacyjnych. Poza oferowaniem przestronnych sal, proponują oni m.in. komfortowe miejsca noclegowe w pokojach i apartamentach oraz wyśmienite usługi gastronomiczne.


Jakie rodzaje obiektów weselnych znajdują się w Gorzowie Wielkopolskim?

W Gorzowie Wielkopolskim i w jego okolicach znajduje się bardzo dużo obiektów weselnych. W praktyce oznacza to, że każdy - niezależnie od potrzeb i gustu - znajdzie tam odpowiednią dla siebie przestrzeń. Organizacja wesela jest możliwa m.in. w wysokiej klasy hotelach, wyśmienitych i stylowych restauracjach czy w przepięknych zamkach. Gorzów jest odpowiednim wyborem dla par ceniących komfort, profesjonalizm oraz wyjątkową atmosferę.


Gdzie można przeczytać opinie o salach weselnych w Gorzowie Wielkopolskim?

Decydując się na jakąś usługę, przed kupnem czy najmem, często chcemy zapoznać się z opiniami innych użytkowników. Ma to miejsce także podczas szukania sali weselnej. W końcu jest to na tyle wyjątkowe wydarzenie, że powinno odbyć się w sprawdzonym miejscu. Nasza strona wychodzi naprzeciw tym potrzebom, umożliwiając parom zapoznanie się z opiniami innych klientów nt. sal weselnych. W każdej prezentacji, pod tagami, znajduje się miejsce z opiniami.


Jak dokonać rezerwacji sali weselnej w Gorzowie Wielkopolskim?

Jeśli już zdecydowali się Państwo na tę jedyną salę weselną, należy dokonać jej rezerwacji. Można to zrobić na trzy sposoby - osobiście, jadąc do obiektu i przy okazji zapoznając się z jego wnętrzem, albo telefonicznie i za pomocą maila. Te dwie ostatnie formy kontaktu ułatwia nasza strona, umieszczając w prezentacji obiektu zarówno numer telefonu, jak i adres mailowy do obsługi obiektu. Rezerwacja jest więc bardzo szybkim i przyjemnym procesem.


Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne