Finanse ślubne,  Motyw weselny,  Organizacja wesela,  Usługi weselne

Czy warto zatrudnić wedding plannera?

Wesele, mimo że jest to magiczny wieczór pełen emocji, może wiązać się z nerwami i stresem. Organizacja tak dużego i ważnego wydarzenia to nie lada wyzwanie. Począwszy od znalezienia idealnego miejsca, przez odpowiednie rozmieszczenie Gości, aż po plan całej imprezy — całe planowanie jest w stanie przysporzyć Parze Młodej niemałego bólu głowy. Nie każdy ma tyle sił, energii i czasu, by łączyć życie codzienne z dodatkowym planowaniem budżetu i terminów związanych ze ślubem.

Jak więc uchronić się przed całym tym zamieszaniem, a jednocześnie być pewnym, że Wasze wesele będzie przyjęciem marzeń? Jedną z możliwości jest zatrudnienie specjalisty, jakim jest wedding planner! Kiedyś reprezentował zawód przyszłości, dzisiaj to norma. Kim jest konsultant ślubny i czy warto zatrudnić go, organizując wesele? Jak okazuje się wedding planner to same zalety. Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynacie przygodę z organizacją, czy jesteście zagubieni w pracy, a do wesela pozostało jedynie parę chwil. Przedstawiamy Wam 10 powodów, dla których zatrudnienie organizatora ślubnego to strzał w dziesiątkę!

Bez nerwów… Wszystko pod kontrolą!

Na myśl o organizacji wesela dostajecie gęsiej skórki? Może potrzebujecie odpoczynku od ciągłego rozmyślania, czy aby na pewno zamówione kwiaty dotrą na czas, a świadkowa nie zapomni odebrać obrączek? Wedding planner może zabrać wszelkie obawy machnięciem ręki. Podczas organizacji przyjęć organizatorzy stawiani są przed wieloma problemami, które są emulgatorem stresu i nerwów. Nie każdy z przyszłych nowożeńców ma w sobie tyle spokoju ducha, by móc utrzymać je na wodzy. Na szczęście jedną z wielu zalet każdego profesjonalnego organizatora ślubów jest spokój ducha.

Dobry wedding planner będzie umiał wyciągnąć Was z każdej opresji dzięki swojemu cennemu doświadczeniu. Stanie się dla Was ostoją, która z przyjemnością ukoi wasze nabuzowane umysły nawet w najbardziej kryzysowych sytuacjach — to nie do Was będzie należeć obowiązek ich rozwiązania! W spokoju będziecie mogli przyszykować się do wielkiego dnia i miło wspominać okres przygotowawczy — nie, jako czas spięć, problemów, a nawet konfliktów.

Wesele dopięte na ostatni guzik

Zaplanowanie idealnego wesela to praca każdego konsultanta ślubnego. W jego interesie jest stworzenie jak najbardziej dopracowanego przyjęcia. Może on stworzyć Wasze wesele od samego początku i doprowadzić wszystkie sprawy do końca na najwyższym poziomie lub zająć się Waszym weselem od dowolnego wskazanego przez Was momentu. Niezależnie od tego, czy będzie z Wami od wybrania daty i znalezienia sali, czy też dopiero od finiszu. Możecie być pewni, że każde z powierzonych mu zadań będzie wykonane z największą starannością i nie znajdziecie żadnego nieodznaczonego z listy zadań punktu.

Work-life balance przy planowaniu wesela?

Wesele, ślub i ich organizacja potrafią zająć wiele czasu, a przecież oprócz tego para młoda musi pracować, rozwijać się i żyć jak do tej pory — spotykając się ze znajomymi, rodziną i spędzając miły czas ze swoją drugą połówką, celebrując okres narzeczeństwa. Idealnym wyjściem dla zapracowanych i chcących utrzymać swoją dotychczasową rutynę będzie zatrudnienie organizatora ślubnego. Planowanie wesela nie musi oznaczać poświęceń!

Wedding planner odciąży Was od dodatkowych obowiązków i zrealizuje wszelkie mozolne i sprawiające problemy sprawy, bez Waszej dodatkowej ingerencji. Dla wielu par organizacja wesela okazuje się czynnikiem, które odpycha od tego przyjęcia, a z pomocą konsultanta można mieć wymarzone przyjęcie, bez zrzekania się czasu wolnego i swojej pracy! Dodatkowo wedding planner jest przygotowany na każdą okoliczność, a rozwiązanie problemu, które Wam zajęłoby parę dni, on załatwia w mgnieniu oka.

Nie taka jak wszystkie inne — kreatywność i oryginalność

Nie wiecie, na jaki motyw wesela się zdecydować, nie możecie pochwalić się pokładami kreatywności, a sztampowe dekoracje nie spełniają Waszych oczekiwań? Nie martwcie się! Każdy organizator wesel kreatywność i oryginalność ma swojej krwi. Twórczy umysł wedding plannera po dokładnej konsultacji z Wami jest w stanie stworzyć niepowtarzalny koncept wesela idealnie dopasowany do Waszych oczekiwań. Scali on wszystkie rzucane przez Was pomysł, niezależnie od tego, jak chaotyczne będą.

Konsultant ślubny przygotuje wiele opcji — zarówno sprawdzonych i bezpiecznych, jak i tych ryzykownych i niespodziewanych. Pozwoli to zaskoczyć wszystkich Gości, a nawet samą Parę Młodą.

Niekończące się wydatki i przekraczanie granic?

Często usługi, jakie oferują koordynatorzy ślubni, kojarzą się z niepotrzebnym, kolejnym wydatkiem w kurczącym się budżecie. Nic bardziej mylnego! Wedding planner pomoże Wam ograniczyć wydatki i zmieścić się w budżecie w najlepszy możliwy sposób. Każdy konsultant tworzy precyzyjny plan wydatków dopasowany do możliwości narzeczonych, którego ściśle trzyma się przez cały okres współpracy. Pilnuje on wszystkich zakupów i jeżeli potrzeba, dzięki swojej elastyczności nagina się, by zmniejszyć ceny i zadowolić was w stu procentach. Możemy zapewnić, że żaden profesjonalny konsultant nie będzie skłaniał Was do powiększenia i naciągnięcia Waszego budżetu, a co więcej, postara się jak najbardziej ograniczyć niepotrzebne koszta.

W morzu trendów

Jesteście fanami wszystkiego, co trendy, a każda nowa, popularna rzecz musi być Wasza? Wedding planner prześledzi wszystkie najnowsze trendy w branży weselnej za Was i wprowadzi je do Waszego planu weselnego. Konsultant zawsze trzyma rękę na pulsie i wie, co w trawie piszczy, co więcej dzięki temu potrafi przewidzieć, co trafi na salony weselne w następnych latach. Jeżeli planujecie wesele z dwuletnim wyprzedzeniem, ale chcecie by przyjęcie było modne w tym czasie powierzcie jego organizację wedding plannerowi.
Organizator pomoże Wam dobrać najmniejsze elementy dekoracji, strojów i rekwizytów, tak by Wasze wesele było jak najbardziej pasujące do motywu, trendy i zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Znajomości i układy

Dzięki latom doświadczenia i ilości zorganizowanych przyjęć wedding plannerzy posiadają dużą i rozwiniętą sieć kontaktów z usługodawcami. Są doświadczeni w pracy z nimi i wiedzą komu można powierzyć dane zadanie. Staje się on swoistym łącznikiem między nowożeńcami a fachowcami. Dodatkowo sprawuje on pieczę nad podpisywaniem umów, czasem realizacji danych usług i negocjacji cenowych z usługodawcami. Dba o to by, wszyscy wywiązali się ze swoich obietnic, a każda usługa została dostarczona zgodnie z umową. Przyszli nowożeńcy mogą czuć się bezpiecznie i spokojnie pośród morza stresujących spraw organizacyjnych.

Każdego dnia i każdej nocy…

Praca wedding plannera to nie jest zwykły etat od 9 do 17. Osoba, która zajmuje się Waszym weselem, poświęca się w całości i jest dla Was dostępna przez cały czas, nawet jeżeli w środku nocy najdą Was wątpliwości i potrzebujecie uspokojenia kogoś doświadczonego. W przypadku nagłego problemu sprawa zostanie rozwiązana natychmiast, niezależnie, czy jest to weekend, czy święto. W każdej chwili możecie skontaktować się z Waszym organizatorem, będąc pewnym, że nie zostaniecie odprawieni z kwitkiem. Dzięki temu para młoda może być odprężona i spokojna nawet parę godzin przed wielkim dniem.

Reżyser wielkiego dnia

Konsultant ślubny nie zostawia Was po zakończeniu planowania! Zostaje z Wami aż do pożegnania ostatniego Gościa i jest prawdziwym reżyserem. Dba o przebieg całej uroczystości niczym Wielki Brat, zwracając uwagę na każdy szczegół. Dyskretnie sprawuje opiekę nad płynnym przyjęciem i gasi pojawiające się pożary. Wyłapie każdy nieprawidłowy szczegół i naprawi go w mgnieniu oka, tylko by nie stresować Pary Młodej. Zadba o komfort i bezpieczeństwo, które okazuje się najważniejsze tego wspaniałego dnia. Dzięki doświadczeniu pomoże Wam w przeprowadzeniu Gości przez kolejne punkty programu i podpowie, jak się zachować. Jak prawdziwa wróżka chrzestna!

Every step you take…

Konsultant będzie towarzyszył Wam na każdym kroku! Wasz kontakt z nim nie będzie ograniczał się jedynie do suchych rozmów przez telefon. Będzie asystować Wam przy najważniejszych spotkaniach, próbach i zabiegach. Stanie się Waszym bliskim znajomym, który pomoże w szybki sposób, dzięki swojej niezwykłej mobilności. Sprawi to, że będziecie mogli nawiązać wyjątkową relację, która pozwoli organizatorowi wyprawić Wam idealne wesele dopasowane do Waszego charakteru i stylu. Planowanie ślubu z wedding plannerem to prawdziwa przygoda pełna wrażeń i nowych znajomości.

Zadając pytanie „wedding planner — czy warto?” stawiacie pierwszy krok, ku wspaniałej i wymarzonej uroczystości. Zatrudnienie konsultanta ślubnego to zdecydowanie decyzja, która zakończy się pięknymi wspomnieniami, spokojem i udanym weselem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.