Atrakcje weselne,  Dekoracje weselne,  Organizacja wesela,  Tort weselny,  Usługi weselne,  Zaproszenia ślubne

XVII Edycja Targów Ślubnych – Wielka Poznańska Gala Ślubna!

Targi Ślubne cieszą się wielką popularnością wśród przyszłych nowożeńców. Można znaleźć tu inspiracje, poznać inne pary i wymienić się doświadczeniami oraz dopiąć sprawy weselne na ostatni guzik. Po przymusowej przerwie spowodowanej pandemią Covid 19 Targi wracają do Poznania!

Już 8 stycznia 2023 roku w Pawilonie numer 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wielkie święto wszystkich narzeczonych!

Wielka Poznańska Gala Ślubna z dumą zainauguruje kolejny, bogaty we wspaniałe przyjęcia sezon ślubny podtrzymując wieloletnią tradycję. Targi Ślubne organizowane są od 2005 roku i stanowią największą imprezę z branży w Wielkopolsce.

Goście będą mieli okazje zwiedzać przestronny teren pełen wystawców, poznać tajniki organizacji przyjęć ślubnych oraz porównać ceny, oraz oferty i wybrać najlepszą z nich. Dzięki temu pary mogą mieć pewność, że na ich weselu znajdą się produkty i usługi najwyższej jakości sprawdzone na miejscu i ocenione przez ekspertów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy zapewniają – Targi Ślubne ułatwiają życie! To właśnie dlatego WARTO je odwiedzić. Pary młode z łatwością nawiążą tu kontakty ze sprawdzonymi i godnymi zaufania usługodawcami oraz sprzedawcami, którzy zagwarantują udane przyjęcia. Co więcej, dzięki ogromnemu nagromadzeniu różnego rodzaju usług wszystko można załatwić za jednym razem, ograniczając koszty dojazdów, telefonów, a przede wszystkim nerwów. Dodatkowo sprzedawcy udzielają okazjonalnego rabatu targowego, który zdecydowanie pomaga w ograniczeniu budżetu. Poznańskie Targi Ślubne oferują też największą szansę na wolne terminy – to tutaj rozpoczyna się sezon ślubny.

Narzeczeni będą mogli osobiście sprawdzić wszystkie oferty, dotknąć, posmakować i powąchać produktów i na własnej skórze wypróbować usługi. Skorzystają ze wszystkich zmysłów, by w stu procentach oddać się organizacji. Wszystko podane jest jak na tacy! Nie potrzeba zbędnego gubienia się w odmętach internetu i numerów telefonicznych. Wystarczy spacer pośród ciekawych ofert i niesamowitych okazji. Zwiedzanie stoisk może okazać się odprężeniem i pozwoli na spokojne podjęcie ważnych decyzji – bez nerwów i pośpiechu.

Jednak stoiska z ofertami usług i produktów to nie wszystko, co będzie można zobaczyć na Targach Ślubnych! Sercem imprezy będzie Scena, na której w czasie trwania Targów odbywają się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne pokazy sceniczne, występy profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych, a także prezentacje możliwości mistrzów tanecznych.

Targi Ślubne to wspaniałe miejsce, w którym można ciekawie spędzić wolny czas z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, którzy będą mogli na miejscu doradzić w trudnych wyborach. Nie zabraknie też licznych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Serdecznie zapraszamy przyszłych nowożeńców z całej Polski – tutaj znajdą się oferty dla każdego! Zacznijcie odczuwać wyjątkową przedślubną atmosferę i przyjeżdżajcie do Poznania! Targi to bogactwo doznań i emocji, które na pewno pozostanie długo w pamięci.

Bilety zakupić można na stronie internetowej www-targi-slubne.pl oraz na miejscu w dniu imprezy w specjalnie wyznaczonych kasach. Bilety otrzymać można w cenie 30 złotych, a dzieci do 10 lat wchodzą za darmo!

Serdecznie zapraszamy. Czekamy na Was ósmego stycznia!

Dokładny adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hol Główny i Pawilon 3 (wejście od ul. Roosevelta – szklany budynek vis a vis Mostu Dworcowego)

2 komentarze

  • Ania

    miałam okazję uczestniczyć na takich targach ślubnych nie raz, jest bardzo fajnie, wszystko w jednym miejscu i sa też wystawcy z alkoholem, można fajną cenę wyrwać.

  • Przytulniej

    Niebywałe, że wcześniej tutaj nie wylądowałem… Tak wiele ciekawych, merytorycznych artykułów, które wszystkim polecam z całego serca! Świetnie sprawdza się do porannej kawki… 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.