Znajdź idealne sale weselne

+ 1km
Restauracja Browar Lubicz

Sale i domy weselne Chynów

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne w okolicy Chynów
~ 16.1 km
Sala weselna Wiktoria - sale weselne Warszawa
155.00 PLN
200
58
---
---

Sala weselna Wiktoria

Sala weselna Wiktoria to miejsce zaprojektowane tak, by Młoda Para i jej goście spędzili tu najpiękniejsze chwile swojego życia. Obiekt oferuje swoją przestronną salę balową, która ugości nawet 200 osób. Dodatkowo na młodożeńców czeka ... elegancki i stylowy apartament.

Zobacz prezentację
~ 20.3 km
EVA Park Life & SPA - sale weselne Konstancin - Jeziorna
---
60
66
20
Tak

EVA Park Life & SPA

Klimatyzowane sale z widokiem na Park Zdrojowy to doskonałe miejsce na przyjęcie. Ponadto, obiekt posiada nowoczesne pokoje oraz serwuje wyśmienite dania inspirowane smakami kuchni polskiej i światowej ....

Zobacz prezentację
~ 22 km
Nowa Oranżeria - sale weselne Warszawa
---
400
120
---
---

Nowa Oranżeria

Pałac Małe Wieś to kompleks, który ma wiele do zaoferowania Młodym Parom. W jednym z budynków, Nowej Oranżerii, na Nowożeńców czekają eleganckie i gustownie urządzone sale weselne z przepięknym widokiem na ogród francuski i park, w którym odbywają się ...śluby w plenerze.

Zobacz prezentację
~ 22 km
Pałac Mała Wieś - sale weselne Mała Wieś
---
360
120
---
Tak

Pałac Mała Wieś

Bajkowe miejsce na wesele wśród przepięknej przyrody, która doda każdemu przyjęciu wyjątkowego charakteru. Do wyboru jest kilka stylowych sal weselnych do wyboru. Wybierzcie tę, która najbardziej pasuje do Waszych weselnych wizji ....

Zobacz prezentację
~ 22 km
Rancho Pod Bocianem - sale weselne Warszawa
339.00 PLN
300
180
150
Tak

Rancho Pod Bocianem

Rancho Pod Bocianem to miejsce, o którym się marzy! Kompleksowe usługi, wyjątkowy styl i malownicza okolica zachwycą niejednego gościa.

Zobacz prezentację
~ 24.3 km
Centrum Konferencyjno Apartamentowe Mrówka - sale weselne Warszawa
290.00 PLN
200
80
---
Tak

Centrum Konferencyjno Apartamentowe Mrówka

Położone niedaleko uroczego Parku Kultury oraz Ogrodu Botanicznego Centrum Konferencyjno Apartamentowe Mrówka proponuje wynajem dwóch eleganckich sal weselnych, w tym Sali Magnolii, doskonałej na huczne przyjęcia weselne, do 200 osób. Dodatkowo czeka tu ...na nich 80 komfortowych miejsc noclegowych.

Zobacz prezentację
~ 28.3 km
Green GardenHotel - sale weselne Warszawa
---
204
150
50
Tak

Green GardenHotel

Hotel Green Garden znajdujący się pod Warszawą to obiekt dbający nie tylko o dobre zdrowie swoich gości, ale również o profesjonalną organizację wydarzeń okolicznościowych. Zielona okolica to idealne miejsce na Wasze wesele ....

Zobacz prezentację
~ 29.6 km
Perła Leśna - sale weselne Warszawa
280.00 PLN
90
65
60
Tak

Perła Leśna

Perła Leśna w środku sosnowego lasu prezentuje się pięknie na zdjęciach ślubnych. Malownicze krajobrazy to jednak nie jedyne atuty tego wyjątkowego obiektu w Nadarzynie ....

Zobacz prezentację
~ 30.4 km
Karczma Człekówka - sale weselne Kołbiel
160.00 PLN
280
---
---
---

Karczma Człekówka

Karczma Człekówka w Kołbieli to miejsce, gdzie od lat kultywowana jest sztuka kilinarna. Dania kuchni staropolskiej przyrządzane są tutaj według starych receptur domowych. Dzięki temu wszyscy goście weselnego przyjęcia będą tutaj oczarowani smakiem potraw ..., a wspomnienia będą jedynie udane.

Zobacz prezentację
~ 30.6 km
Sala Weselna Agata - sale weselne Warszawa
---
200
5
---
---

Sala Weselna Agata

Sala Weselna Agata mieści się w Raszynie, nieopodal Warszawy. Jest to piękny obiekt, charakteryzujący się stylem pałacowym. Panuje w nim wyjątkowa atmosfera, a profesjonalna obsługa kucharzy i kelnerów zagwarantuje satysfakcję i niezwykłe ...wspomnienia. 

Zobacz prezentację
Pozostałe sale i domy weselne

Hotel Chynów

Połączenie możliwości obcowania z naturą oraz jednocześnie bliskości Warszawy to właśnie Hotel Pod Lasem w Chynowie. To również doskonałe miejsce na organizację weselnego przyjęcia - sala bankietowa może przyjąć do 230 osób. Poza tym obiekt oferuje ...dodatkowe atrakcje, w tym występ zespołu artystycznego.

 

 

 

Sale weselne Chynów - Ślub i wesele od wieków są najważniejszymi wydarzeniami w życiu. O odpowiedni dobór warników zabiega nie tylko sama Młoda Para, ale także otaczająca ją rodzina i przyjaciele. Wszystko po to, aby hotel Chynów spełnił wymagania, restauracja Chynów podała pyszne jedzenie, a sala weselna Chynów dodała wydarzeniu niezwykłego klimatu swoim wystrojem. Mieszkańcy Warszawy chcąc sprawić, aby wesele było czymś więcej niż zwykłą rodzinną imprezą, często poszukują bardziej wyciszonych miejsc pod ich organizacje. Bezpośrednie połączenie ze stolicą posiada właśnie Gmina Chynów. Główna miejscowość leży ledwie 40 kilometrów od Warszawy. Posiada wygodną drogę dojazdową i rozbudowaną infrastrukturę. Powstające na tych terenach hotele Chynów posiadają duże parkingi, na których może zmieścić się nawet kilkadziesiąt samochodów osobowych. Niektóre domy weselne Chynów proponują nawet dojazd wynajętymi busami lub starodawnymi pojazdami z wypożyczalni. Dzięki takim rozwiązaniom goście wesela Chynów mogą skupić się wyłącznie na dobrej zabawie.

Cała gmina położona jest nad rzeką Czarną, dzięki czemu sale weselne Chynów posiadają bezpośredni dostęp do cudownych nadwodnych plenerów. Środek województwa mazowieckiego należy do najlepszych obszarów pod działalność gospodarczą, o czym świadczą wysokiej klasy hotele Chynów, jak i pod zamieszkanie, co powoduje ciągły wzrost liczby ludności. Pracując i mieszkając w Warszawie, Młode Pary często decydują się na dom weselny Chynów, ponieważ łagodne kształty terenu sprzyjają pięknym widokom. Region składa się z nieznacznych wzniesień oraz wałów wydmowych, na których sesje z wesela Chynów posiadają typowo małopolski klimat. Szczególne urozmaicenie gleby można odnaleźć w dolinie rzeki, która obfituję w liczne ptactwo.

Hotel Chynów proponuje przejażdżkę konną z kościoła pod sam dom weselny w Chynowie. Inne lokale posiadają w ofercie zabiegi pielęgnacyjne bądź możliwość odpoczynku w specjalnie wygospodarowanym ogrodzie. Bliskość przyrody sprzyja relaksowi. Jest to miła odmiana od codziennej szybkości życia w stolicy. Chynów kończy także szlak turystyki pieszej, który ma swój początek w miejscowości Warka. Znajdują się tu naturalne zakątki, po których spacery sprawiają szczególną przyjemność. Szlak bazuje na walorach typowych dla krajobrazu Mazowsza. Dużym atutem jaki wykorzystują domy weselne Chynów jest duży procent zalesienia tych terenów. Drzewa i krzewy stanowią istotny element krajobrazu. Podnoszą walory estetyczne jakie posiada sala weselna Chynów o urokliwe pejzaże za oknami. Sporą część gminy Chynów stanowią także sady. W tych obszarach odbywa się produkcja owoców, które są rozsyłane na cały kraj. Restauracje Chynów proponują więc przysmaki i napoje wytwarzane z lokalnych specjałów.

Do najciekawszych obiektów należących do dziedzictwa kulturowego należy zabytkowy kościół w Chynowie. Jego drewniana konstrukcja pochodzi z XV wieku,co czyni go najstarszą świątynią w województwie. Urocze, małe kościoły można odnaleźć także w pobliskim Drwalewie oraz Pieczyskach. Starodawne mury są przesiąknięte tradycją, dzięki czemu wesele Chynów uzyska dodatkowo oryginalny klimat.  Mazowsze jest jednym z najbardziej zróżnicowanych jeśli chodzi o potrawy. Można w niej dostrzec wpływy z polskich regionów jak Kurpie czy Kujawy, ale także akcenty kuchni światowej. Głównie orientalne przyprawy. Restauracje Chynów jedno ochoczo odnoszą się do szlacheckich korzeni. Tradycyjne potrawy Mazowsza cechują się dbałością o szczegóły. Ważne były umiejętności osoby, która szykowała posiłek, jak i jakość wykorzystywanych składników. Restauracja Chynów, na którą decydują się nowożeńcy, często podaje potrawy regionalne takie jak kacza z jabłkami, czernina lub flaczki po warszawsku. Piękne krajobrazy i smaczna kuchnia zdecydowanie sprawiają że wesele Chynów pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

 

 

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Oceń sale weselne