Znajdź idealne sale weselne

+ 1km

Sale i domy weselne Chynów

Rekomendowane Największa sala weselna Tylko z noclegiem
Sale weselne - Hotel Chynów - SaleWeselne.com
195.00 PLN
246
33
---
---

Hotel Chynów

Połączenie możliwości obcowania z naturą oraz jednocześnie bliskości Warszawy to właśnie Hotel Pod Lasem w Chynowie. To również doskonałe miejsce na organizację weselnego przyjęcia - sala bankietowa może przyjąć do 230 osób. Poza tym obiekt ...oferuje dodatkowe atrakcje, w tym występ zespołu artystycznego.

Zobacz prezentację
Sale weselne w okolicy Chynów
~ 9.5 km
Sale weselne - Warsaw Polo Club - SaleWeselne.com
---
300
35
300
Tak

Warsaw Polo Club

Warsaw Polo Club powstał z myślą o miłośnikach klimatycznych, wyjątkowych przestrzeni. Kompleksowe usługi, na których czele stoi przepiękna sala na 300 osób, doskonale wpiszą się w oczekiwania każdego Narzeczeństwa ...!

Zobacz prezentację
~ 10.5 km
Sale weselne - Hotelik & Restauracja Złote Runo - SaleWeselne.com
110.00 PLN
200
---
---
---

Hotelik & Restauracja Złote Runo

Hotelik & Restauracja Złote Runo to klimatyczny obiekt weselny, w którym przyjęcie weselne zakończy się pełnym sukcesem, a Młoda Para i ich weselni goście będą zachwyceni. Złote Runo mieści się w pięknym budynku w Górze Kalwarii i ...zapewnia znakomity dojazd. Kuchnia weselna zawiera elementy kuchni francuskiej i śródziemnomorskiej.

Zobacz prezentację
~ 16.1 km
Sale weselne - Sala weselna Wiktoria - SaleWeselne.com
155.00 PLN
200
58
---
---

Sala weselna Wiktoria

Sala weselna Wiktoria to miejsce zaprojektowane tak, by Młoda Para i jej goście spędzili tu najpiękniejsze chwile swojego życia. Obiekt oferuje swoją przestronną salę balową, która ugości nawet 200 osób. Dodatkowo na młodożeńców czeka ... elegancki i stylowy apartament.

Zobacz prezentację
~ 16.9 km
Sale weselne - Hotel Borowina *** - SaleWeselne.com
230.00 PLN
200
60
---
---

Hotel Borowina ***

Położony w malowniczej miejscowości, otoczonej piękną przyrodą i terenami zielonymi Hotel Borowina to doskonałe miejsce na organizację niezapomnianego przyjęcia weselnego. Obiekt posiada eleganckie i przestronne sale bankietowe, z których ...największa może ugościć nawet 180 osób.

Zobacz prezentację
~ 19 km
Sale weselne - Gospoda Zalewajka - SaleWeselne.com
190.00 PLN
350
56
---
---

Gospoda Zalewajka

Gospoda Zalewajka w Konstancinie - Jeziornej to doskonały obiekt weselny, słynący przede wszystkim z pysznego jedzenia, które jest podstawą udanego przyjęcia weselnego. Sam obiekt, stylizowany na drewnianą chałupę, tworzy znakomity klimat do hucznej ...zabawy weselnej.

Zobacz prezentację
~ 19 km
Sale weselne - Dwór Konstancin*** - SaleWeselne.com
190.00 PLN
150
55
---
---

Dwór Konstancin***

Sala Ogrodowa we Dworze Konstancin to wyjątkowa sala weselna, z której rozpościera się widok na zielony ogród hotelowy i las. Dzięki temu to doskonałe miejsce do organizacji cudownego przyjęcia weselnego. Sala weselna ugości do 150 uczestników weselnej ...zabawy.

Zobacz prezentację
~ 20.3 km
Sale weselne - EVA Park Life & SPA - SaleWeselne.com
---
60
66
20
Tak

EVA Park Life & SPA

Klimatyzowane sale z widokiem na Park Zdrojowy to doskonałe miejsce na przyjęcie. Ponadto, obiekt posiada nowoczesne pokoje oraz serwuje wyśmienite dania inspirowane smakami kuchni polskiej i światowej ....

Zobacz prezentację
~ 21.4 km
Sale weselne - Dom Weselny Esencja - SaleWeselne.com
---
200
---
---
---

Dom Weselny Esencja

Dom Weselny Esencja oferuje Młodej Parze i jej gościom doskonałe warunki do niezapomnianej, wesenej imprezy. Czeka na nich elegancka sala weselna do 200 osób, a także komfortowy nocleg. Istnieje również zorganizowania dodatkowego poczęstunku ... w formie stołu wiejskiego.

Zobacz prezentację
~ 22 km
Sale weselne - Restauracja Stara Wozownia - SaleWeselne.com
---
50
---
---
---

Restauracja Stara Wozownia

Restauracja specjalizuje się w kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie. Dwupoziomowy lokal posiada 3 sale weselne w pałacowej, zachwycającej stylizacji. To idealne miejsce dla marzycielek i romantyczek ...!

Zobacz prezentację
~ 22 km
Sale weselne - Nowa Oranżeria - SaleWeselne.com
---
400
120
---
---

Nowa Oranżeria

Pałac Małe Wieś to kompleks, który ma wiele do zaoferowania Młodym Parom. W jednym z budynków, Nowej Oranżerii, na Nowożeńców czekają eleganckie i gustownie urządzone sale weselne z przepięknym widokiem na ogród francuski i ...park, w którym odbywają się śluby w plenerze.

Zobacz prezentację

 

 

 

Sale weselne Chynów - Ślub i wesele od wieków są najważniejszymi wydarzeniami w życiu. O odpowiedni dobór warników zabiega nie tylko sama Młoda Para, ale także otaczająca ją rodzina i przyjaciele. Wszystko po to, aby hotel Chynów spełnił wymagania, restauracja Chynów podała pyszne jedzenie, a sala weselna Chynów dodała wydarzeniu niezwykłego klimatu swoim wystrojem. Mieszkańcy Warszawy chcąc sprawić, aby wesele było czymś więcej niż zwykłą rodzinną imprezą, często poszukują bardziej wyciszonych miejsc pod ich organizacje. Bezpośrednie połączenie ze stolicą posiada właśnie Gmina Chynów. Główna miejscowość leży ledwie 40 kilometrów od Warszawy. Posiada wygodną drogę dojazdową i rozbudowaną infrastrukturę. Powstające na tych terenach hotele Chynów posiadają duże parkingi, na których może zmieścić się nawet kilkadziesiąt samochodów osobowych. Niektóre domy weselne Chynów proponują nawet dojazd wynajętymi busami lub starodawnymi pojazdami z wypożyczalni. Dzięki takim rozwiązaniom goście wesela Chynów mogą skupić się wyłącznie na dobrej zabawie.

Cała gmina położona jest nad rzeką Czarną, dzięki czemu sale weselne Chynów posiadają bezpośredni dostęp do cudownych nadwodnych plenerów. Środek województwa mazowieckiego należy do najlepszych obszarów pod działalność gospodarczą, o czym świadczą wysokiej klasy hotele Chynów, jak i pod zamieszkanie, co powoduje ciągły wzrost liczby ludności. Pracując i mieszkając w Warszawie, Młode Pary często decydują się na dom weselny Chynów, ponieważ łagodne kształty terenu sprzyjają pięknym widokom. Region składa się z nieznacznych wzniesień oraz wałów wydmowych, na których sesje z wesela Chynów posiadają typowo małopolski klimat. Szczególne urozmaicenie gleby można odnaleźć w dolinie rzeki, która obfituję w liczne ptactwo.

Hotel Chynów proponuje przejażdżkę konną z kościoła pod sam dom weselny w Chynowie. Inne lokale posiadają w ofercie zabiegi pielęgnacyjne bądź możliwość odpoczynku w specjalnie wygospodarowanym ogrodzie. Bliskość przyrody sprzyja relaksowi. Jest to miła odmiana od codziennej szybkości życia w stolicy. Chynów kończy także szlak turystyki pieszej, który ma swój początek w miejscowości Warka. Znajdują się tu naturalne zakątki, po których spacery sprawiają szczególną przyjemność. Szlak bazuje na walorach typowych dla krajobrazu Mazowsza. Dużym atutem jaki wykorzystują domy weselne Chynów jest duży procent zalesienia tych terenów. Drzewa i krzewy stanowią istotny element krajobrazu. Podnoszą walory estetyczne jakie posiada sala weselna Chynów o urokliwe pejzaże za oknami. Sporą część gminy Chynów stanowią także sady. W tych obszarach odbywa się produkcja owoców, które są rozsyłane na cały kraj. Restauracje Chynów proponują więc przysmaki i napoje wytwarzane z lokalnych specjałów.

Do najciekawszych obiektów należących do dziedzictwa kulturowego należy zabytkowy kościół w Chynowie. Jego drewniana konstrukcja pochodzi z XV wieku,co czyni go najstarszą świątynią w województwie. Urocze, małe kościoły można odnaleźć także w pobliskim Drwalewie oraz Pieczyskach. Starodawne mury są przesiąknięte tradycją, dzięki czemu wesele Chynów uzyska dodatkowo oryginalny klimat.  Mazowsze jest jednym z najbardziej zróżnicowanych jeśli chodzi o potrawy. Można w niej dostrzec wpływy z polskich regionów jak Kurpie czy Kujawy, ale także akcenty kuchni światowej. Głównie orientalne przyprawy. Restauracje Chynów jedno ochoczo odnoszą się do szlacheckich korzeni. Tradycyjne potrawy Mazowsza cechują się dbałością o szczegóły. Ważne były umiejętności osoby, która szykowała posiłek, jak i jakość wykorzystywanych składników. Restauracja Chynów, na którą decydują się nowożeńcy, często podaje potrawy regionalne takie jak kacza z jabłkami, czernina lub flaczki po warszawsku. Piękne krajobrazy i smaczna kuchnia zdecydowanie sprawiają że wesele Chynów pozostawi niezapomniane wrażenia.

 

 

 

Miasta w pobliżu

Typy obiektów weselnych

Inne popularne obiekty weselne w okolicy

Informujemy, że serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego oznacza akceptację Polityki Cookies Zamknij zamknij