Atrakcje weselne,  fotografia ślubna,  Organizacja wesela,  Usługi weselne

Alternatywa dla fotobudki na weselu? Mobilna stacja drukująca SmartPhotoLab!

Podczas organizacji wymarzonego wesela przyszła Para Młoda oprócz załatwiania takich ważnych spraw, jak m.in. rezerwacja sali weselnej, zamówienie tortu weselnego, kupno alkoholu na wesele, kurs przedmałżeński, wybór sukienki ślubnej czy stroju dla Pana Młodego, musi też zadbać o atrakcje weselne. Wiele par decyduje się na pokaz fajerwerków, live cooking, taniec ognia, drink bar czy fotobudkę. Nie lada wyzwaniem jest to, żeby zaskoczyć swoich gości czymś nowym, czymś oryginalnym. Jeśli szukacie akurat „czegoś innego„, to mamy dla Was dobrą wiadomość, bo dziś chcemy napisać o unikatowych foto-pamiątkach, które w kilka sekund możecie mieć w swoich rękach dzięki specjalnej stacji SmartPhotoLab.

Jak działa taka stacja i czym różni się od standardowej fotobudki? Już tłumaczymy! Przypomnijcie sobie sytuację, gdy podczas wesela znajomych, czekacie w kolejce, by zrobić sobie śmieszne zdjęcie w fotobudce. W końcu przychodzi Wasza kolej, bierzecie tabliczki ze śmiesznymi napisami, zakładacie wielkie kolorowe okulary i szalone peruki. Odliczanie… trzy, dwa, jeden… O NIE! „Ucięło nam pół twarzy”, „Dawid nie zmieścił się w kadrze”, „Ale dziwnie się ustawiliśmy, powtórzmy to”. Czasu na kolejną próbę nie ma, bo w kolejce stoją kolejne osoby, pragnące mieć swoje zdjęcie TU I TERAZ 😉

A co jakbyście mogli sobie na spokojnie zrobić ładne zdjęcie swoim smartfonem przy pięknie udekorowanym kwiatami stole albo w plenerze, na tle zabytkowego zamku weselnego, w którym odbywa się przyjęcie? Robicie kilka zdjęć i wybieracie to najładniejsze. Wysyłacie przez Internet do specjalnej drukarki i po kilku sekundach macie w ręce piękną foto-pamiątkę, której nie wstydzicie się wkleić do albumu ślubnego Pary Młodej lub którą z uśmiechem postawicie w widocznym miejscu Waszego mieszkania… A może nawet na lodówce lub w ramce na ścianie? Brzmi nieźle, prawda? 😉

Właśnie takie możliwości oferuje SmartPhotoLab, czyli mobilna stacja do komponowania natychmiastowych foto-pamiątek w myśl zasady „Tu i Teraz”. Za pomocą Wi-Fi lub Internetu przesyłacie zdjęcia bezpośrednio ze smartfona do stacji drukującej SmartPhotoLab. Możecie to zrobić nawet z dalszej odległości, np. będąc w plenerze lub na odległej sali tanecznej. Nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania na telefonach, co jest też dużym atutem.

Musimy też wspomnieć, że „od ręki” nie tylko wydrukujecie małe pamiątkowe zdjęcia, jak np. z Instaxa czy standardowej fotobudki, ale również:

  • foto-ramki w rozmiarze 10 x 15 lub 15 x 20cm (opcja z wygrawerowanym detalem weselnym),
  • foto-boxy ze zdjęciami weselnymi,
  • białe foto-ramy w rozmiarze 30 x 40cm z wydrukiem A4,
  • oraz… FOTO-MAGNESY w rozmiarze 5,5 x 8 cm (dodatkowo opcja zamówienia personalizowanych pudełek z logotypem Waszego wesela!).

Mobilna stacja drukująca SmartPhotoLab to możliwość zaskoczenia swoich gości czymś nowym i bardzo miłym. Jako Para Młoda możecie podarować gościom wyjątkową, unikatową i personalizowaną foto-pamiątkę w podziękowaniu za ich przybycie i prezenty (zobaczcie też inne oryginalne pomysły na upominki dla gości). Dodatkowo w prosty sposób dajecie im radość dzielenia się tymi pozytywnymi emocjami z innymi – bezpośrednio po powrocie do ich domów. Będzie to też wspaniała pamiątka dla Was samych – możecie mieć w namacalnej formie zdjęcia ze ślubu i wesela bez czekania na zdjęcia od fotografa.

A jeśli już o fotografie ślubnym wspomnieliśmy, to nie możemy nie wspomnieć, że usługa SmartPhotoLab to nie alternatywa dla jego usług, a raczej fajne uzupełnienie 😀 Osoba obsługująca stację drukującą może współpracować z głównym fotografem na weselu, by przykładowo wydobyć kilka wyjątkowych ujęć do unikatowych foto-pamiątek dla Pary Młodej i Jej gości. Tym sposobem najpiękniejsze zdjęcia ze ślubu i wesela macie w kilka sekund! Dodatkowo można wydrukować je w formacie 20 x 30cm i umieścić w eleganckiej białej ramie z passe-part-out, co będzie idealnym prezentem w ramach „Podziękowania dla rodziców”. Wydruki bez względu na wielkość formatu i podłoże, na którym są drukowane, wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Co jeszcze oferuje SmartPhotoLab?

W ramach usługi możecie zamówić dedykowane pudełka z logotypem wesela, do których goście będą mogli wkładać swoje zdjęcia lub magnesy. Możecie też zamówić personalizowaną Księgę Gości z foto-wydruków weselnych w różnych formatach. Jeśli chcielibyście zaaranżować tzw. ściankę weselną, na tle której będziecie pozować ze swoimi gośćmi, również macie taką możliwość. Firma SmartPhotoLab oferuje opcję mobilnego studia na takiej ściance.

Sami mieliśmy okazję na żywo skorzystać ze stacji drukującej SmartPhotoLab i powiemy Wam, że daje ona dużo frajdy! MAGNES z własnym zdjęciem zrobionym podczas imprezy, który możemy przykleić na naszą lodówkę… i to w kilka sekund? SUPER!

 

Spersonalizowane magnesy na wesele – do wyboru kilka pakietów!

Wynajęcie usługi foto-wydruków „Tu i Teraz” wraz z wykonaniem foto-magnesów na miejscu wg 3 pakietów:

  • Basic: 2,5 h / do 80 magnesów w pakiecie
  • Premium: 4,5 h / do 120 magnesów w pakiecie
  • Prestige: 6,5 h / do 150 magnesów w pakiecie

Cena ustalana jest indywidualnie po rozmowie z Parą Młodą. Jak widzicie, opcji, pakietów i produktów do wyboru jest wiele, więc i oferta jest personalizowana tak, by każda ze stron była zadowolona ze współpracy.

Zainteresowaliśmy Was tym tematem? O możliwościach SmartPhotoLab dowiecie się więcej ze strony www.smartphotolab.pl. Warto odwiedzić też ich FACEBOOKA i INSTAGRAMA! My polecamy!

Przeczytaj również artykuł Niestandardowe atrakcje weselne.