Dekoracje weselne,  fotografia ślubna,  Organizacja wesela,  Sala weselna,  Strój weselny,  Usługi weselne,  Zaproszenia ślubne

XVII Targi Ślubne Wedding Day

Już za miesiąc (6 lutego) w Jasionce pod Rzeszowem odbędą się XVII Podkarpackie Targi Ślubne, które będą doskonałą okazją dla Narzeczonych, by znaleźć wymarzony zespół muzyczny, odpowiedniego fotografa, a może i nawet wymarzoną salę bankietową.

Poprzednia edycja targów (XVI Podkarpackie Targi Ślubne) odbyła się we wrześniu i mimo pandemii cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tym razem padło na zimową datę – idealnie dla osób, które biorą ślub w tym sezonie wiosenno-letnim, jak i dla tych, którzy swój WIELKI DZIEŃ mają zaplanowany na rok 2023. Ci pierwsi zdążą jeszcze poszukać na targach inspiracji do stworzenia odpowiedniej stylizacji swojego wesela – wystroju, dekoracji, a także do stworzenie zaproszeń ślubnych i podarunków dla gości. Ci drudzy na Podkarpackich Targach Ślubnych mogą zapoznać się z ofertą fotografów, kamerzystów, zespołów muzycznych czy DJ’ów i zdecydować się na tych usługodawców, którzy najbardziej Im odpowiadają.

Narzeczeni, którzy do swojego ślubu mają jeszcze trochę więcej czasu, w Jasionce k. Rzeszowa znajdą też przedstawicieli domów weselnych, pensjonatów, zamków czy hoteli. Pamiętajmy, że znalezienie odpowiedniej sali weselnej jest pierwszym etapem organizacji wesela i od tego powinniśmy zacząć przygotowania (tu piszemy o tym więcej: Od czego zacząć planowanie wesela, aby ze wszystkim zdążyć?).

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena (bo właśnie tu odbywać się będzie 17. edycja targów) Pary Młode znajdą jednak dużo więcej stoisk, jak np. te z sukniami ślubnymi, garniturami czy obrączkami – na imprezie obecne będą zarówno lokalne, jak i ogólnokrajowe salony jubilerskie. Jeśli zastanawiasz się też nad tym, jak dobrać i gdzie kupić buty do sukni ślubnej, to na pewno 6 lutego w sercu województwa podkarpackiego znajdziesz odpowiedź 😉

Będzie też okazja zapoznać się z ofertami firm gastronomicznych, cateringowych i dekoratorskich. Te ostatnie pomogą Wam dobrać odpowiednie dekoracje i kwiaty do pory roku, w której bierzecie ślub.

Podczas targów będzie można wziąć udział w konkursach i quizach, zwiększając swoją szansę na zdobycie atrakcyjnych bonów rabatowych na produkty i usługi wystawców. Przygotowano też pulę nagród, które czekają na odwiedzających. Jest o co walczyć!

Jako Patron Medialny XVII Podkarpackich Targów Ślubnych serdecznie zapraszamy do zapisów i do udziału w imprezie.

Organizatorem są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Grupa SAGIER.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.